Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

BYZ Outlet’ten çocuklara ücretsiz tiyatro!

26.01.2017 - 10:55

Kayseri’nin en genç outleti BYZ Outlet’te Kayserigaz’ın sevimli maskotu Dolgi çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak. Sömestr tatili eğlenceleri kapsamında Kayserigaz’ın sevimli kahramanı Dolgi, tiyatro gösterisi ile 28-29 Ocak ve 4-5 Şubat tarihlerinde ücretsiz olarak BYZ Outlet’te çocuklarla biraraya gelecek.

Kayseri’nin en yeni outlet alışveriş merkezi BYZ Outlet’te Kayserigaz’ın sevimli maskotu Dolgi, çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak. Çocuklar, 28-29 Ocak ve 4-5 Şubat tarihlerinde saat 15.00-16.00 arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek olan tiyatroda Dolgi ile buluşacak. Sömestr tatilinde karne hediyesi olarak gerçekleşecek tiyatro gösterisi ile Kayserili çocuklar, BYZ Outlet’te tatil keyfi yaşayacak…

Sevimli maskot Dolgi’nin çevre ve doğa temalı gerçekleşecek olan tiyatro gösterisinde, verilen mesajlarla ve eğlenceli danslarla çocukların keyifli vakit geçirmesi amaçlanıyor.

Çocuklarımızın daha bilinçli olarak yetişmeleri gerektiği fikrini uygulamalı olarak gösteren “Kayserigaz Dolgi Çocuk Tiyatrosu”nda temiz çevre ve temiz doğa için enerji kaynaklarının tasarruflu kullanılması gerektiği anlatılıyor.

Kayseri’nin en yeni ve en büyük outlet AVM’si olma özelliğine sahip BYZ Outlet, sezon boyunca devam edecek olan etkinlikleriyle Kayserililer’in sosyal ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edecek. Başyazıcı Grubu’nun Kayseri’ye armağan ettiği yatırımlardan biri olan ve bölgenin tek sinema salonlarına sahip AVM’si olan BYZ Outlet, bir yandan da tanınmış giyim markalarını ve Türk mutfağından lezzetler sunan yeme-içme alanıyla hizmet veriyor.

BYZ Outlet’te yeni açılan IGS, Levi’s ve Dockers’ın yanı sıra Recep Usta Exclusive Pide&Lahmacun Salonu, Porland, Flo Outlet, Maba Store, Maba Outlet, Mavi, Hummel, English Home, Çift Geyik Karaca, Zingora, Takıştır, My Dekolte Ayakkabı, Özdilek, Simit Sarayı, Arçelik, Bimeks, Italian Store, Kaşmir Halı, Katia&Bony, Çemen’s Mutfak, Dr. Mangal, Pizza Wings, Bursa Kebap Evi, Beğendik Market gibi markalar bulunuyor.

Ayrıca ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak açık-kapalı otopark, oto yıkama, terzi, lostra, kuru temizleme hizmetleri de mevcut.

nr

Yukarı