Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

BYZ Outlet, yenilenen yüzü ve uygun kampanyalarıyla hizmet veriyor / BYZ Outlet is providing service with its renewed face and affordable campaigns

15.11.2016 - 17:37

Kayseri’nin en genç outlet’i BYZ Outlet; uygun fiyat politikası, tanınmış markaları ve lokasyonuyla ziyaretçilerine fırsatlarla dolu bir alışveriş keyfi sunuyor. 

BYZ Outlet, the youngest outlet of Kayseri, provides its customers a shopping joy full of opportunities through its affordable price policy, known brands and location. 

Uygun ve tanınmış marka yelpazesiyle Kayseri’nin en çok tercih edilen outlet alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye başlayan BYZ Outlet, yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor. Lokasyonu ve markalarıyla herkese hitap eden BYZ Outlet, misafirlerinin bir alışveriş merkezinde ihtiyacı olabilecek tüm alanlarda fırsatlar sunuyor.
Kayseri’nin en değerlenen lokasyonlarından biri olan Melikgazi-Osman Kavuncu Bulvarı’nda konumlanan ve BYZ Garage'ın yenilenen yüzü BYZ Outlet, şehir bağlantı yolları, tramvay ve otogarın kesiştiği noktada bulunuyor. Alışveriş ihtiyacını eksiksiz gideren BYZ Outlet, geniş açık ve kapalı otoparkı alanı ile de bölgede yaşanan park sorununa çözüm getiriyor.
5 Kasım’da Kayseri’nin en büyük erkek giyim mağazası olacak olan IGS’nin açılışının yapıldığı BYZ Outlet’te açılışa özel olarak ‘tüm takım elbiselerde 3 al 1 öde’ kampanyası uygulandı. Yeni mağazalarıyla hitap ettiği kesimi de genişleten BYZ Outlet’te çok yakın zamanda Levi’s ve Dockers mağazaları da açılıyor.

BÖLGENİN TEK SİNEMASINDA 7 TL'YE FİLM KEYFİ
Başyazıcı Grubu’nun Kayseri’ye armağan ettiği yatırımlardan biri olan BYZ Outlet, bölgenin tek sineması Cinemarine’e ev sahipliği yapıyor. Cinemarine’de her gün ilk seans 7 TL, salı günleri ise tüm seanslar 8 TL olarak misafirlerini bekliyor.
BYZ Outlet’te yeni açılacak IGS, Levi’s ve Dockers’ın yanı sıra Porland, Flo Outlet, Maba Store, Maba Outlet, Mavi, Hummel, English Home, Çift Geyik Karaca, Zingora, Takıştır, My Dekolte Ayakkabı, Özdilek, Simit Sarayı, Arçelik, Bimeks, Italian Store, Kaşmir Halı, Katia&Bony, Çemen’s Mutfak, Dr. Mangal, Pizza Wings, Bursa Kebap Evi, Beğendik Market bulunuyor. Ayrıca ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak açık - kapalı otopark, oto yıkama, terzi, lostra, kuru temizleme hizmetleri de mevcut.

 

Having started to provide service as the most preferred outlet shopping center of Kayseri thanks to its suitable and known brand range, BYZ Outlet continues to give service via its renewed face. Being suitable for everyone with its location and brands, BYZ Outlet offers its customers opportunities in all the areas that can be needed in a shopping center.
Located in Melikgazi-Osman Kavuncu Boulevard, which is the most valuable locations of Kayseri, and becoming the renewed face of BYZ Garage, BYZ outlet is now found at a point where city access roads, tramway and bus station meet. Fully meeting the shopping need, BYZ Outlet brings solution to the parking problem faced in the region with its wide parking lot and parking garage.
A “buy 3 pay for 1 in all the suits” campaign was conducted special for the opening of BYZ Outlet, where the opening of IGS as the biggest male clothing store of Kayseri will take place on 5 November. Levi’s and Dockers stores will soon be opened at BYZ Outlet, which widened the customer range through its new stores.

JOY OF WATCHING MOVIES FOR 7 TL IN THE ONLY CINEMA OF THE REGION
Being one of the investments given by Başyazıcı Grubu as a gift to Kayseri, BYZ Outlet is hosting the only movie theater of the region called Cinemarine. Cinemarine is expecting her guests with first sessions for 7 TL every day and all the sessions for 8 TL on Tuesdays.
In addition to IGS, Levi’s and Dockers to be opened soon, there are Porland, Flo Outlet, Maba Store, Maba Outlet, Mavi, Hummel, English Home, Çift Geyik Karaca, Zingora, Takıştır, My Dekolte Ayakkabı, Özdilek, Simit Sarayı, Arçelik, Bimeks, Italian Store, Kaşmir Halı, Katia&Bony, Çemen’s Mutfak, Dr. Mangal, Pizza Wings, Bursa Kebap Evi and Beğendik Market at BYZ outlet. There are also parking lot and parking garage, car wash, tailor, shoe shining, dry cleaning services to meet the needs of the visitors.

nr

Yukarı