Ana içeriğe atla

gf

BU YAZ KAYSERMALL’DA DOLU DOLU GEÇECEK

16.05.2022 - 14:19

KAYSERmall AVM Pazarlama ve Kiralama Müdürü Zeynep Gözüngi ile Mayıs sayımız için gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde KAYSERmall’da yaz boyunca misafirlerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak adına hayata geçirecekleri projeleri ve marka karmalarını konuştuk.

Profesyonel işletme için önemli unsurlar nelerdir? Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak adına yaptığınız çalışmalardan bahseder misiniz?

Türkiye’de medeniyetlerin buluşma noktası ve ticaretin merkezi olan Kayseri’de; KAYSERmall Alışveriş Merkezi olarak müşterilerimize eşsiz alışveriş deneyimi sunuyoruz. Alışveriş merkezleri sürekli yenilikleri takip etmeli ve müşterilerinin ilgi ve ihtiyaçlarını en üst sırada tutmalı. KAYSERmall AVM olarak biz de sürekli yenilikleri takip ediyor ve müşterilerimize alışverişin ötesinde bir yaşam alanı olarak hizmet verme amacıyla ilerliyoruz. Zengin marka karmamız, sosyal donatılarımız, sinema ve etkinlik alanlarımızda haftanın 7 günü her yaştan ziyaretçimize talepleri ve istekleri noktasında hizmet veriyoruz.

Yaz ayları yaklaşırken AVM’nizi daha keyifl i bir alışveriş noktası haline getirmek için yeni projeleriniz var mı?

Kış aylarında belki zamanın büyük bir çoğunluğu alışveriş merkezlerinde geçiriliyor ancak yazın yapılabileceklerin sınırı genişliyor. Bu yüzden yaz ayları alışveriş merkezlerinin daha dinamik olması gereken zamanlar. Biz de bunun bilincinde olarak “çekim noktasında” kalmayı sağlayıcı etkinliklerimize ağırlık veriyoruz. Müşterilerimizin ilgisini üzerimizde tutacak yaz ayı planlamalarımız tamamlandı. Anne çocuk etkinlikleri, konserler, gösteriler, sergiler, spor ve sanat etkinlikleri yaz planlamalarımızın içerisinde yer alıyor. Şunu iç rahatlığıyla söyleyebilirim ki; bu yaz KAYSERmall’da dolu dolu geçecek ve herkes kendine göre mutlaka bir şeyler bulacak.

Marka karmanızdan söz eder misiniz? Değişiklik düşünüyor musunuz?

KAYSERmall AVM, yepyeni bir döneme merhaba dedi. Marka karmamız ziyaretçilerimizin bize ilettiği istekler ve beklentiler doğrultusunda şekilleniyor. Her geçen gün aramıza yeni katılan markalarla büyüme yolculuğumuza devam ediyoruz. Yatırımı İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından üstlenilen KAYSERmall AVM, 350.000'e yakın nüfusun ikamet ettiği Kayseriİldem bölgesinde yaklaşık 80 mağazası ile sosyal yaşam merkezi olarak faaliyet göstermektedir. KAYSERmall AVM aynı zamanda bölgede yer alan tek AVM olma özelliği taşıdığından yoğun ziyaretçi sayısına sahiptir. İldem bölgesine yaygın toplu taşıma vasıtalarının olması, tramvay hattı ve çevre yolu bağlantısında yer alması Kayseri genelinden birçok ziyaretçinin tercih sebebidir. KAYSERmall AVM’nin kapısından girdiğiniz anda eksiksiz bir biçimde isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tamamlayabileceğiniz şeklide bir marka karması kurgulanıyor ve yeni açılan markalarımıza da müşterilerimiz yoğun ilgi gösteriyor.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

KAYSERmall AVM, yerli-yabancı turistler ve bölge nüfusunun çekim merkezinde yer alıyor ve alışveriş merkezimizin potansiyeli her geçen gün başarılı bir ivme ile yükseliyor.

jyh

Yukarı