Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

BowlIng ve eğlence merkezi AMF şimdi OasIs DesIgner Outlet’te!

15.02.2018 - 14:38

Türkiye’nin ilk designer outleti ve İstanbul’un yeni çekim merkezi Oasis, bünyesine AMF Bowling ve Eğlence Merkezleri’ni kattı.

İstanbul’un gözde yaşam ve iş merkezi Basın Ekspres’te kapılarını açan Türkiye’nin ilk designer outleti Oasis Designer Outlet, AMF Bowling ve Eğlence Merkezi’ni bünyesine dahil etti. Büyük-küçük herkesin keyifli vakit geçireceği AMF Bowling ve Eğlence Merkezi, bin 650 metrekarelik bir alanda Oasis Designer Outlet’te hizmet vermeye başladı.
Motivasyon ve takım ruhunu artırmak isteyen kurumların ve öğrencilerin bowling turnuvası etkinliklerine de ev sahipliği yapacak, heyecan, rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu AMF Bowling ve Eğlence Merkezi, arkadaşlarıyla ve ailesiyle birlikte zaman geçirmek isteyenlerin adresi olacak. AMF Bowling ve Eğlence Merkezi, bowling, poligon, gondol, parti evi, top havuzu ve oyun makineleri ile keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyor.

TÜRKİYE’NİN İLK DESIGNER OUTLETİ OASIS HAYATI TASARLIYOR
Nurol GYO yatırımıyla Bodrum’dan sonra İstanbulluları hayal ettikleri yaşam merkeziyle buluşturan Türkiye’nin ilk designer outleti Oasis, dünyaca ünlü üst segment markaları, erişilebilir fiyatlar üzerinden ziyaretçileriyle buluşturuyor. Marka karmasıyla ve perakende sektörünü tanıştırdığı farklı konseptleriyle dikkat çeken; eğlence, yeme-içme, dekorasyon ve süpermarket bölümlerinden oluşan, dört ana alanı buluşturan modern ve estetik mimarisiyle kapılarını açan Oasis Designer Outlet’te her detay ziyaretçilerin rahat ve eğlenerek alışveriş yapmaları için tasarlandı. Oasis Designer Outlet “Hızlı Alışveriş”, “Al ve Uç”, “Ye ve Eğlen” gibi ses getiren konseptleriyle alışveriş ve eğlence dünyasının dinamiklerini değiştiriyor. Bölgenin en kapsamlı spor merkezine de ev sahipliği yapan Oasis Designer Outlet, 3 bin 300 metrekarelik gym fit spor merkezi sağlıklı bir yaşam için tüm ihtiyaçları bir arada bulunduruyor. Ailelerin çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirebileceği yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik kapalı ve açık eğlence alanlarıyla nefes alınabilen bir alışveriş ayrıcalığı tanıyan Oasis Designer Outlet, konforun ön plana çıktığı özel sinema salonlarıyla da bölgenin en iddialı butik sinema deneyimini sunuyor.

nb

Yukarı