Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Biz Cevahir Haliç AVM açıldı

16.01.2017 - 14:30

Biz Cevahir Haliç AVM, hizmete girdi. Alibeyköy ve Eyüp bölgesine katma değer yaratacak ve yeni yatırımları teşvik edecek alışveriş merkezi, bölgenin cazibe merkezi olacak.

Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yeni çekim merkezi Biz Cevahir Haliç AVM, düzenlenen açılış töreni ile geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı. 47 bin metrekarelik inşaat alanı üzerine kurulan alışveriş merkezi, yaklaşık 20 bin metrekarelik kiralanabilir alan içinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland, Watsons, Vestel, Taç, Özdilek ve sevilen giyim firması Barrels&Oil, mobilyanın öncüsü NDesign ile toplamda 101 adet mağaza ve kiosk, Kahve Dünyası ve Burger King’in de içinde yer aldığı yeme-içme üniteleri ile de ailelerin, çocukların ve gençlerin keyifli ve konforlu vakit geçirebileceği, sosyal ve kültürel bir yaşam alanı olmayı hedefleyerek Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin uğrak adresi olacak.
Biz Cevahir’in, Cevahirler İnşaat A.Ş. ortaklığında gerçekleştirdiği İstanbul Cevahir AVM, Grand Cevahir Hotel, Asia Hotel gibi başarılı projelerden sonra, Biz Cevahir Otel Sultanahmet, Biz Cevahir Otel İstanbul’u takiben üçüncü projesi olan, tüm kiralama koşullarının Türk Lirası üzerinden yapıldığı Biz Cevahir Haliç AVM, bulunduğu bölgede katma değer ve istihdam yaratmanın yanı sıra, önümüzdeki dönemde bölgeye yapılması planlanan yatırımları da hızlandıracak. Toplamda bin kişiye iş imkanı sağlayacak Biz Cevahir Haliç AVM, bünyesinde faaliyet gösterecek markalarla bölgeye yenilikçi bir yaklaşım getirerek bölgenin cazibe merkezi olmaya aday.

METRO HATTINA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE
Mimari projesi Ayşe Cevahir tarafından yapılan, yapısı itibariyle gün ışığı alan, ferah ve rahat bir alışveriş deneyimi yaşatacak Biz Cevahir Haliç AVM, toplu ulaşım ve yaya aksı üzerinde olmasının yanı sıra, 2017 yılında tamamlanacak Mecidiyeköy-Mahmutpaşa metro hattına yürüyüş mesafesinde bulunuyor.
Yakın çevredeki üniversite kampüslerinden gelecek genç ziyaretçileri de ağırlayacak olan Biz Cevahir Haliç AVM, her yaştan kitleye hitap edecek etkinlik ve kampanyalarla Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yaşam merkezi olmanın yanı sıra, bulunduğu konum itibariyle de bölgenin sosyal, kültürel ve ticari hayatına yeni bir dinamizm getirecek.

nr

Yukarı