Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Birbirinden farklı lezzetler The Land of Legends ShoppIng Avenue’da

17.11.2017 - 13:39

Ünlü alışveriş caddelerinden ilham alınarak tasarlanan The Land of Legends Shopping Avenue, sıra dışı bir alışveriş deneyimi sunarken konsept restoranlarıyla da misafirlerini birbirinden farklı lezzetlerle buluşturuyor.

AKVARYUM MANZARALI NEMO RESTAURANT
Şık atmosferi ve zarif tasarımı sualtı akvaryumu manzarasıyla tamamlanan Nemo Restaurant, tarzını yansıtan ve zevklerine hitap eden bir restoran bulmak isteyenlerin mekanı olarak öne çıkıyor. Herkesin damak zevkine hitap eden zengin lezzetlerle dolu Avrasya mutfağı sunan Nemo’nun deneyimli şefleri, aynı zamanda konuklarıyla iç içe hazırladıkları ceviche, sushi ve sashimileri Avrupa mutfağıyla harmanlayarak leziz tabaklar ortaya çıkarıyor. İçki menüsünde ise kendine has kokteyller, şaraplar ve Japon sakeleri yer alıyor.

YENİLİK VE GELENEK BİR ARADA: AL ABİR RESTAURANT
Otantik lezzetleri, dekoru ve yaratıcı tarzıyla yenilik ve geleneği bir araya getiren Al Abir Restaurant, Lübnan mutfağına ait özel tatları misafirleriyle buluşturuyor. Kendini özel ve eğlenceli kılan birçok unsuru bünyesinde bulunduran Al Abir, atmosferinde sonsuzluk hissi veren doğu dokunuşları, canlı mutfak ortamı ve küçük bir atölyede el yapımı Lübnan eserlerini de misafirleriyle buluşturuyor. Ziyaretçilerine Lübnan misafirperverliğini yaşatan restoran, ödüllü şefleri ve Lübnan kökenli mutfak ekibiyle yemek sırasında rengarenk Legend Tower manzarasını da vaat ediyor.

PIAZETTA ITALİANA’DA SADELİK VE ŞIKLIK BİR ARADA
Sıcak ve rahat ortamıyla Piazzetta Italiana Restaurant, misafirlerine kahvaltıdan gece yarısına kadar İtalyan mutfağına dair en lezzetli deneyimleri yaşatıyor. Piazzetta Italiana, cappuccino eşliğinde kahvaltı yapmak, öğle yemeği için salata ile pizza yemek ya da The Land of Legends’ın muhteşem mimarisi eşliğinde akşam yemeğinin keyfini sürmek isteyenler için harika bir ortam hazırlıyor. Ödüllü şeflerden oluşan mutfak ekibiyle Piazzetta Italiana, konuklarına sadelik ve şıklığı bir arada sunuyor.
The Land of Legends Shopping Avenue’de ayrıca Burger King, Coldstone, Kuytu Orman Cafe, People’s Restaurant, Popeyes, PS Lounge, Route Burger House, Simit Sarayı, Tavuk Dünyası, Usta Dönerci, Yemen Kahvesi gibi markalar da konuklara kesintisiz hizmet veriyor.

nb

Yukarı