Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

BEKLENEN CUMA, DAHA DA BÜYÜK İNDİRİMLE 01 BURDA AVM’DE!

25.11.2020 - 14:28

Açıldığı günden itibaren ziyaretçilerine özel deneyimler yaşatan 01 Burda AVM,  ziyaretçilerini Şanslı Cuma’ya özel ekstra indirim kampanyasıyla karşılıyor…

Adana halkını ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan, gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, ziyaretçilerine Şanslı Cuma indirimine ek, tüm gün boyunca devam edecek %20 indirim daha hediye ediyor! 01 Burda AVM, 27 –29 Kasım tarihleri arasında geçerli benzersiz ekstra indirim kampanyasıyla farkını bir kez daha ortaya koyuyor!

Şansı Cuma indirimine ek %20 indirim 3 gün boyunca 01 Burda AVM’de…

Ayakkabıdan kadın giyime, çocuk ürünlerinden ev tekstiline, spordan kozmetiğe ve aksesuara kadar birbirinden farklı kategorilerde 19 marka ile alışverişin heyecanını yaşatan 01 Burda AVM, ziyaretçilerini Şanlı Cuma indirimine ek, mağaza kasalarında hemen kullanabilecekleri ekstra %20 indirim kampanyası ile karşılıyor!

Ayakkabı Dünyası,  Divarese, Eve Shop,  Infinity Gümüş,  İpekyol,  Kasha,  Linens, Gusto,  Mudo, Network, Panço, Penti, Rue, Sneaks Up, Spx,  Toyzz Shop, Twist, Yargıcı,  Yataş ve daha pek çok mağazası ile 01 Burda AVM, beklenen Cuma’dan daha da büyük indirimle ziyaretçilerine unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Aldığı üst düzey hijyen önlemleriyle misafirlerini ağırlamaya devam eden 01 Burda AVM, birbirinden eğlenceli kampanyalarına hız kesmeden misafirlerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Detaylı bilgiye 01 Burda AVM müşteri hizmetleri bankosundan ya da www.01burda.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

nb

Yukarı