Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

ATLASPARK, CITYSCAPE AWARDS’TA YARIŞACAK

12.10.2018 - 17:00

Sultanbeyli’deki güzide alışveriş merkezlerinden biri olan Atlaspark AVM, Dubai’de düzenlenecek olan 14. CityScape Ödülleri’nde finalist oldu.

Atlaspark, “inşa edilmiş en iyi AVM” dalında 5 adaydan biri olarak finalist seçildi. Böylece, gayrimenkul alanında uluslararası yatırımcıları ve mimarları bir araya getiren 14. Cityscape Awards’da Atlaspark AVM de yarışacak.
Dünyanın en önemli gayrimenkul ve mimarlık buluşmalarından biri olarak kabul edilen “Cityscape Global” kapsamında düzenlenen Cityscape Awards 2018, bu yıl 14’sü kez düzenleniyor. Cityscape Awards 2018’de “Retail Project Award” (Perakende Projesi) kategorisinde yarışacak projeler arasında 2015 yılında Sultanbeyli’de hizmete açılan Atlaspark AVM de yer alıyor.
14. Cityscape Awards, 2 – 4 Ekim 2018 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek. “Cityscape Fuarı” kapsamında düzenlenecek ödül töreninde çeşitli kategorilerde projeler ve inşa edilmiş yapılar yarışacak. Finale kalan projeler 30 Eylül 2018 tarihinde mimar ve işveren tarafından yapılacak sunumlar ile uluslararası jürinin karşısına çıkacak. Ödüller, 2 Ekim’de InterContinental Dubai Festival City’de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

EWYR

nb

Yukarı