Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

Arcadium AVM yeni yıla hazır!

15.12.2016 - 13:29

“Yeni yıl coşkusunu yaşattığınız sürece alışverişi olumlu tetikleyebilirsiniz. Binamızın butik olması bu anlamda bizi güçlü kılıyor” diyen Arcadium AVM Müdür Yardımcısı Sevda Adalı Akbaşoğlu, “Alışverişin dışında da keyifli vakit geçiren ziyaretçilerimizin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz ve bundan da oldukça mutluyuz” dedi. 
 

2016 yılının sone ermesine sayılı günler kaldı… Peki, Arcadium AVM 2017 için neler planlıyor öğrenebilir miyiz? Hedeflerinizde neler var?
2016 yılında aramıza katılan birçok ulusal ve uluslararası markalarla marka karmamızı güçlendirdik. 2017 yılında da yine aramızda olmasını arzu ettiğimiz birçok marka ile anlaşmalarımızı sağladık. Büyüme hedeflerimiz devam ediyor. 2017 yılı içerisinde renovasyonumuz hızla devam edecek. Arcadium Cadde, Arcadium Mutfak ve Arcadium Meydan projelerimiz bölgemizde büyük yankı buldu ve ziyaretçilerimiz tarafından da kabul gördü. Bu durum bizleri oldukça mutlu ediyor. Değişimler ciro ve verimlilik anlamında da rakamlarımıza yansıdı.

Yılbaşına yönelik etkinlik çalışmalarınız mutlaka vardır. Kısaca bu çalışmalar hakkında bilgi alabilir miyiz? Ziyaretçiyi neler bekliyor?
Yeni yıl için AVM’lerin vazgeçilmezi araç kampanyamız başladı. 21 Kasım-19 Şubat tarihlerinde her 100 TL alışverişe 1 çekiliş hakkı kazandıran Mercedes kampanyamız devam ediyor. Yeni yıl için satış stantları ve eğlenceli atölyeler planlandı. Yeni yıl haftasında yine müzik şölenleri ve küçük hediyelerin dağıtılacağı bando gösterileri planlarımız arasında yer alıyor. Yine yeni yıla özel ünlü ressamlarla canlı performans gösterileri yapılmakta. Oldukça ilgi gören yağlı boya resim gösterileri 2017 yılı içerisinde de ziyaretçilerimizin de katılacağı atölyelerle devam edecek. Yıl boyu haftanın dört günü devam ettiğimiz piyano, solist ve gitar dinletilerimiz yeni yıla özel dinletilerle alışverişleri sırasında tüm ziyaretçilerimize keyifli anlar sunmaya devam edecek.

Son olarak, yılbaşı alışverişlerinde AVM’lerin etkisi nedir? Bu etki tüketiciye nasıl yansıyor?
Her yıl farklı konseptlerle hediye alma imkanı sunduğumuz ziyaretçilerimiz için yıl sonu oldukça hareketli geçiyor. Yeni yıl coşkusunu yaşattığınız sürece alışverişi olumlu tetikleyebilirsiniz. Binamızın butik olması bu anlamda bizi güçlü kılıyor. Sıcak bir ortamda sosyalleşebilen ziyaretçilerimiz “Bir bakayım bugün neler var” diye evden çıktığında kendisini genellikle alışveriş merkezimizde buluyor. Alışverişin dışında da keyifli vakit geçiren ziyaretçilerimizin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz ve bundan da oldukça mutluyuz.

nb

Yukarı