Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Apleona Real Estate Management ile yenilikçi çalışmalara devam…

07.03.2018 - 15:10

2000 yılında açılan İstanbul’un ilk, Türkiye’nin ikinci Outlet Projesi Olivium Outlet Center, yönetim ve kiralama operasyonlarını Apleona Real Estate Management Türkiye ile yapacak.

01 Nisan 2000 tarihinde İstanbul ‘un en büyük ilçelerinden Zeytinburnu’nda kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Alışveriş Merkezi İstanbul’un ilk ve tek outleti olma özelliğini uzunca bir süre koruyup açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkanlarını sunuyor. Olivium Outlet Center, 01 Ocak 2018 tarihinden itibaren yönetim ve kiralama operasyonlarını, 21 milyon metrekare üzerindeki alan ve yönetiminde bulunan değeri 35 milyar Euro üzerinde olan mülklerin danışmanlığını yapan ve gayrimenkul çözümleri konusunda Avrupa’da lider firmalar arasında yer alan Apleona Real Estate Management ile yaparak ziyaretçilerine hizmet vermeye devam edecek.
BÜTÜN İSTANBUL’A HİTAP EDEN OUTLET

18 yıldır gerçek outlet olma ilkesinden ayrılmadan sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a her kesimden tüketiciye hitap eden Olivium Outlet ,135 mağazada, yüzlerce yerli ve yabancı marka ile, haftanın yedi günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanı veriyor. 7’den 70’e herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlamakta olan Olivium Outlet merkez içinin yanı sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratıyor.

A’DAN Z’YE  TÜM İHTİYAÇLARI BULMA OLANAĞI

Emintaş Emlak ve İnşaat Tic. A.Ş ve İleri Mensucat ve İnşaat Tic. T.A.Ş ortaklığı ile kurulmuş olan Olivium Outlet Center 35 bin metrekare kiralanabilir alanı, bin 200 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, ücretsiz müşteri servisi, bebek odaları, 6 salonlu sineması, çocuk eğlence alanı, teraslı cafeleri, Carrefour süpermarket, Teknosa teknoloji mağazası ve LCW,De Facto İpekyol, Kemal Tanca, Pierre Cardin, Altınyıldız, İnci, Hotiç, Sarar, Nike, Adidas,  Puma, Watsons, Atasun Optik, Colins, D’s Damat, Perspective, Penti, Armağan Oyuncak, US Polo, Mavi Jeans, Koton, Madame Coco, English Home , Burger King, Mc Donalds gibi mağazaları ile ziyaretçilerine rahat ve hesaplı alışveriş, A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabilme olanağı sunuyor.

YENİLİKÇİ ÇALIŞMALARA İMZA ATILACAK

2 kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un en büyük projesi Marmaray ile de Anadolu yakasında oturan İstanbullulara sadece 15 dakikalık mesafede olan Olivium Outlet Center bundan sonra Apleona Real Estate Management ile birlikte, 2000 yılından bugüne tüketicileriyle bir aile olmuş olmanın gücü ve güveniyle kendini ve hedeflerini giderek büyüterek; yenilikçi çalışmalara imza atmaya devam edecek.

nr

Yukarı