Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

ANKAmall’da yılbaşı eğlencesi başladı

13.12.2016 - 17:44

Başkentin en büyük ziyaretçi kitlesini ağırlayan ANKAmall, yeni yıl hazırlıklarını tamamladı. Ziyaretçilerine ışıl ışıl, rengarenk bir ortamda alışveriş imkanı sunan AVM, kampanyaları yanında çocuk etkinlikleri ile de yılbaşı coşkusunu şimdiden yaşatmaya başladı. AVM önünde yer alan dev oyuncak ve hemen her köşedeki süslemeler anı ölümsüzleştirmek isteyen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Geniş marka ve ürün yelpazesi sunan AVM, bünyesinde bulunan pek çok mağazada şaşırtan yeni yıl kampanyaları ile ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. Yanı sıra sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla da adeta hediye yağmuru yaşanıyor.
Çocuklara büyük önem veren AVM’de eğitici atölye çalışmaları da yenilenerek devam ediyor. Yılbaşı temalı atölyelere katılan minikler yaptıkları süslemelerle yılbaşı heyecanını şimdiden yaşayacak, öğretici çalışmalar sayesinde yılbaşı eğlencesine de erken başlayacaklar. Atölyeler kapsamında yılbaşı ağacından süslemelerine kadar çeşitli ürünler hazırlanacak. 
Kazançlı alışveriş, yılbaşı araba hediyesiyle süsleniyor. ANKAmall, yapılacak çekilişin ardından ziyaretçilerine yeni yıl hediyesi olarak Mercedes Benz C 180 Style kazanma şansı sunuyor.
20 Şubat’a kadar AVM'den 150 TL ve üzerinde alışveriş yapacak olan ziyaretçiler ANKAmall'un araba kampanyasına katılım hakkı elde edebilecekler. Yapılacak çekilişin ardından bir talihli yeni yıla ANKAmall'un hediyesi olan Mercedes Benz C 180 Style ile girecek.
 

,

Yukarı