Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

ANATOLIUM ANKARA AVM HEM EĞLENDİRDİ HEM DE KAZANDIRDI

13.06.2019 - 14:38

YÖNETİM VE KİRALAMASINI MALLEXPERT’İN ÜSTLENDİĞİ ANATOLIUM ANKARA AVM, ZENGİN MARKA KARMASI, AVANTAJLI KAMPANYALARI VE SÜRPRİZ HEDİYELERİ İLE ALIŞVERİŞİN AYRICALIKLARINI ZİYARETÇİLERİNE SUNMAYA DEVAM EDİYOR.

Farklı kampanyaları ve etkinlikleri ile misafirlerini memnun etmeyi başaran Anatolium AVM, özellikle her yıl düzenlediği ve herkesin merakla beklediği Evim Evim Güzel Evim kampanyasını bu yılda düzenleyerek, ziyaretçilerine eğlenirken kazanmanın keyfini bir kez daha sundu.
15 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen kampanyada, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine IKEA’dan 30 TL değerinde hediye çeki veren Anatolium AVM, monte demonte yarışması, salata yapma yarışması gibi yarışmaların sonunda da dereceye girenlere sürpriz hediyeler verdi. Ev dekorasyonu hakkında çeşitli söyleşilerin de yer aldığı etkinliklerde, özellikle ev hanımlarının dikkatini çeken ve evde kolaylıkla uygulayabilecekleri pratik bilgiler paylaşıldı.
Yarışmaların yanı sıra her yaş grubundan kişilerin katılabildiği renkli atölyeler de hazırlayan Anatolium AVM, kampanya etkinlikleri kapsamında; su kabağı süsleme, kalpli saksı yapımı, ahşap avize yapımı ve daha birçok etkinlik ile ziyaretçilerine hem kazanmanın hem de eğlenmenin keyfini sundu.

nb

Yukarı