Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Anadolu'da Avrupa Yansıması

13.12.2016 - 17:56

Palladium Ataşehir, yeni yıla girerken hazırladığı birbirinden farklı konseptteki yılbaşı süslemeleriyle dikkat çekiyor. 

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, yeni bir yıl daha yaklaşırken, ziyaretçileri için farklı sürprizlerle dolu hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni yıl coşkusunun tamamıyla hissedileceği AVM'deki yılbaşı süslemeleri Avrupa’daymış hissi yaratıyor. Avrupa şehirlerinin önemli sembollerinin yer aldığı dekorasyon oldukça ilgi çekici. Palladium Ataşehir’de gezerken birden karşınıza çıkan Londra'nın simgesi Kırmızı Otobüs'e binip Big Ben Saat Kulesi’ne gidesiniz geliyor. Ya da bir masal diyarındaymış hissi veren pastadan yapılmış görünümdeki evleri ve dev bisküvileri görünce koparıp yeme hissi doğuyor. Fransa'nın sembolü Eyfel Kulesi'nin tepesinde, romantizmin doruklarını yaşamak, muhteşem Paris'in ışıkları arasında kaybolma hissiyle 2017'yi karşılamak an meselesi.

KURABİYE ŞATO VE OYUNCAK AYILARDAN OLUŞAN YILBAŞI AĞACI
Palladium’un öne çıkan dekorlarından bir tanesi de tamamı gerçek kurabiyelerden oluşan Kurabiye Şato. Küre alanına konumlandırılan dekorun hazırlanması tam 9 gün sürdü. 11 kişilik ekiple Esu Gıda tarafından hazırlanan dekor 5 bin 128 parça kurabiyeden oluşuyor. Yine küre alanına konumlanan bir diğer ilgi çekici dekor ise oyuncak peluş ayıların oluşturduğu yılbaşı ağacı. 7'den 70’e herkesin ilgisini çeken dekorlar Ocak ayına kadar Palladium AVM’de görülebilecek.
 

nr

Yukarı