Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Alışverişi Piazza’lardan yap Mercedes’i kap

13.12.2016 - 17:42

Düzenledikleri çekilişlerle ziyaretçilerini mutlu eden Şanlıurfa ve Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, bir büyük kampanyayla daha hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Ziyaretçilerine bugüne kadar çok sayıda otomobil hediye eden Piazza AVM’ler, Mercedes Benz CLA 200 ödüllü hediye çekilişi ile yine ayakları yerden kesmeye hazırlanıyor.
Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri birer ziyaretçisine Mercedes Benz CLA 200 hediye ediyor. Piazza’lardan 1 Kasım 2016-28 Şubat 2017 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Mercedes Benz veya teknoloji ürünlerinden birini kazanma şansını yakalıyor. Yeni kampanyasıyla hayalleri süsleyen Piazza AVM’lerden her alışveriş ile ayrı bir fırsat ziyaretçileri bekliyor.  
Alışveriş severler sıfır kilometre Mercedes-Benz otomobilin yanı sıra 1 adet Samsung LED TV, 4 adet Samsung Galaxy S7 Edge Gold telefon ve 4 adet Samsung tabletten birini kazanma şansı yakalayacak.
Ziyaretçiler, alışveriş sonrası faturaları ile birlikte AVM’lerin danışma birimlerine başvurarak çekiliş kuponlarını alabilecek.
 

,

Yukarı SMTP Error: Could not authenticate.