Ana içeriğe atla

yu7676

MALLREPORT

Agora AVM’de QR Code uygulaması ‘Vitrin Sürprizleri’ ile kazandırdı!

21.04.2017 - 12:05

Kendi sektöründe İzmir'de her zaman ilkleri gerçekleştiren Agora Alışveriş Merkezi, eğlenceli ve kişiye özel avantajları olan bir uygulama ile teknolojinin nabzını yakaladı. Agora Alışveriş Merkezi’nin yeni projesi Vitrin Sürprizleri ile hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelen akıllı cep telefonu sahipleri QR Code uygulama yarışması ile birçok sürpriz hediye ve avantajın sahibi oldu. 

AGORA MOBİL UYGULAMA KULLANICILARI HEDİYE’YE DOYDU!
Agora Alışveriş Merkezi 20 Ocak tarihinde startını verdiği ‘Vitrin Sürprizleri’ uygulaması ile mağazaların vitrinlerine yerleştirdiği QR Code stickerlarını okutan ziyaretçileri birbirinden güzel hediye seçenekleri ile karşıladı. Seçkin markaların bu uygulamaya özel indirim ve kampanyalarının, Agora Alışveriş Merkezi mağazalarından çok özel hediyelerin, Agora sinemalarından davetiyelerin ve farklı birçok hediyenin saklı olduğu stickerlar şanslı ziyaretçilerini buldu. Ayrıca QR codelara gizlenmiş olan Agora’nın 5 harfini birleştiren İzmirli ziyaretçi Aytuğ Kalaycı muhteşem bir bluetooth hoparlörün sahibi oldu.

YENİLENEN AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ MOBİL UYGULAMA
İzmirliler için 14 yıldır vazgeçilmezler arasına giren Agora Alışveriş Merkezi uzun süredir hayatınızı kolaylaştıracak özelliklerle cebinizde. Agora ziyaretçileri Agora mobil uygulama ile mağaza, cafe&restaurantların liste, lokasyon, iletişim adresleri ve kampanyalarına rahatça ulaşabiliyorlar. Ayrıca Agora Card ayrıcalıklarından faydalanabiliyor, güncel etkinliklerden haberdar olup, kendi alışveriş listelerini oluşturabiliyorlar. Mobil Life konsepti için yatırımlarını arttıran Agora Alışveriş Merkezi, mobil uygulamayı indiren ziyaretçilerine her ay web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yayınlanan Agora E-dergi’yi inceleme fırsatı sunarken, uygulamayı indirenler Agora Sinemalarında vizyondaki filmleri inceleyip bilet satın alabiliyorlar.

,

Yukarı