Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

AGORA ANTALYA AVM’NİN YÖNETİMİ ARTIK JLL TÜRKİYE’DE

06.05.2021 - 13:46

Ticari gayrimenkul üzerine yönetim ve danışmanlık hizmeti sunan JLL Türkiye, Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin kiralama ve yönetim hizmetlerini yürütmeye başladı. JLL Türkiye’nin bu kapsamda hizmet verdiği AVM sayısı 40’a ulaştı.

Odak Group’un 40 yılı aşkın inşaat tecrübesi ve 18 yıllık gayrimenkul geliştirme ve yönetim tecrübesinin bir araya gelmesi ile hayata geçen, Akdeniz'in en yeni ve en büyük alışveriş merkezi Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Antalya Kepez’de hizmet vermeye devam ediyor. 270 bin metrekare üzerine kurulu merkezi konumu, 75 bin metrekare kiralanabilir alanı, 2.400 araçlık otopark kapasitesi ile 2017 yılından bu yana ulusal ve global markaları, gurme restoranları, sinema, temapark, eğlence merkezi ve 20 bin metrekarelik alanda hizmet veren IKEA ile Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, kitaptan teknolojiye kadar öncü yerli ve yabancı markalar yer alıyor.

Bu özel iş birliği için heyecanlı olduklarını dile getiren JLL Türkiye Eş CEO’ları Dora Şahintürk ve Tarkan Ander “Alışveriş merkezleri, şehirlerin gelişmesine katkıda bulunan ve sadece alışveriş için değil, yaşam alanı olmaları anlamında da önemli bir rol üstleniyor. Agora Antalya Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin Antalya’da bu öncü misyonu üstlenmesi için çalışacağız. JLL Türkiye olarak bizim için bu özel projenin bir parçası olmak mutluluk verici” dedi.

ORTAK BİR SİNERJİ OLUŞTURACAK

Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan JLL Türkiye ile iş ortaklığına başlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Odak Group Yönetim Kurulu Üyesi İrem Oral Kayacık, “JLL Türkiye’nin sahip olduğu global ve yerel bilgi birikimi ile Odak Group’un 18 yılı aşkın AVM geliştirme ve yönetim tecrübesinin ortak bir sinerji yaratarak projenin daha da gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

TAVADA TAVUK

Yukarı