Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Agora Alışveriş Merkezi’nde “10 Numara Kampanya” Başlıyor!

10.01.2017 - 12:01

İzmir de ilk kez hayata geçirilen ve her ay 10 çifte konaklama hakkı kazandıran “10 Numara Kampanya”, 09 Ocak 2017 tarihinde Ilıca Hotel Spa&Thermal Resort işbirliği ile yeniden başlıyor. 09 Ocak-30 Nisan tarihleri arasında devam edecek olan kampanyada her ay Agora Card’lı 10 çift Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te unutulmaz bir tatil fırsatı elde ederek, alışveriş keyiflerini fırsata dönüştürecekler.

RÜYA GİBİ TATİL FIRSATINI KAÇIRMAYIN…
09 Ocak 2017 tarihinde başlayacak olan kampanya ile her ay en çok alışveriş yapan Agora Card sahibi ilk 10 kişiye Ilıca Hotel Spa&Thermal Resort’te çift kişilik 1 gece konaklama, açık büfe sabah kahvaltısı, açık büfe akşam yemeği Thermal ve Thallasso Havuz girişi, sauna, hamam ve spa dahil tatil fırsatı kazanıyor.

Çeşme’nin en güzel koyununda yer alan, mavi ile yeşilin bütünleştiği Ege’nin bütün eşsiz güzelliğine sahip bir yerde yer alan Ilıca Hotel Spa&Thermal Resort’da mükemmel manzara ve hayal gücüyle tasarlanmış odalarda rüya gibi bir tatil yapmak isteyen Agora Card sahipleri 10 Numara Kampanya ile kendilerini dinleyerek tatilin keyfini yaşayacaklar.

Agora Card sahiplerine kendilerini ayrıcalıklı hissettirecek kampanyada; Ocak ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Şubat ayında; Şubat ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Mart ayında; Mart ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Nisan ayında ve Nisan ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Mayıs ayında Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te konaklama fırsatını yakalamaya hak kazanacaklar.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Hasan Noyan, farklı kampanyalar ile alışveriş keyfini avantaja dönüştüren Agora Card projelerini 2017 yılında kişiye özel ayrıcalıklar tanıyan hizmetler ile çeşitlendireceklerini söyledi. Noyan; Agora Alışveriş Merkezi'nin ziyaretçileri için hayata geçirdiği Agora Card projelerinin yararlanabilmek için ziyaretçilerin danışma noktasından ücretsiz olarak form doldurmalarının yeterli olacağını belirtti.

nr

Yukarı