Ana içeriğe atla

nr

MALLREPORT

Agora Alışveriş Merkezi 2017’ye merhaba diyor!

23.12.2016 - 12:27

Hizmete açıldığı günden bu yana 105 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile İzmir’in en popüler ve en çok tercih edilen alışveriş merkezi unvanını taşımaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi, 2016’a veda ederken düzenlediği birbirinden eğlenceli yeni yıl etkinlikleri ve kampanyalarla 2017’ye “Merhaba” demeye hazırlanıyor.

AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ 23-24-25 ARALIK’TA TÜM MİNİKLERİ BİRBİRİNDEN GÜZEL ETKİNLİKLERLE KARŞILAYACAK!
23-24-25 Aralık 14:00-18:00 saatleri arasında sevilen çizgi film kahramanları miniklere yeni yıl temalı şekerler dağıtarak onlarla fotoğraf çekilecekler. 24-25 Aralık 14:00-18:00 saatleri arasında ise çocukların her sene ilgiyle takip ettiği ve çok sevdiği Noel Anne&Noel Baba yüz boyama ve sosis balon etkinliği ile çocuklar renkli dakikalar yaşayacaklar. Her hafta sonu çocukların sabırsızlıkla beklediği Agora Çocuk Kulübü yeni yıl etkinliklerinde 24-25 Aralık’ta çocukların sevdiklerine armağan edebilecekleri Yılbaşı Kart Yapımı, 31 Aralık’ta El Kuklası Noel Baba Yapımı etkinlikleri gerçekleşecek.

AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ BÜNYESİNDE BULUNAN MAĞAZALARDA YENİ YILDA DA ÖZEL İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR…
Sevdiklerini mutlu edecek hediyeler almak ve yeni yılı yenilikler ile karşılamak isteyenler Agora Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazaların yüzde 70 varan indirimleri ve kampanyaları ile avantajlı alışverişin keyfini çıkartıyor. Modadan, ev tekstiline, zücaciyeden, kozmetiğe ve teknolojik ürünlere kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz mağaza karması ile Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine 2017’dede en iyiyi ve en kaliteliyi sunmaya devam edecek.

AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ANINDA SÜRPRİZ HEDİYELER KAZANMA FIRSATI
23-31 Aralık tarihleri arasında tek faturada 250 TL ve üzeri alışverişlerle danışma noktasına başvuran ziyaretçiler anında birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Ayrıca Agora Card ile yapılan tüm alışverişlerle puan toplayıp,  birbirinden muhteşem hediyeler kazanma şansı devam ediyor. 55 ekran UHD TV’den, gardırop tipi buzdolabına, bulaşık makinesinden çamaşır makinesine Phone 6’ dan PS4’e, elektrik süpürgesinden tablete, cep telefonundan kahve makinesine, mikrodalga fırından profesyonel fotoğraf makinesine, seramik kaplama tencere setinden, sinema biletine, kadar birçok seçkin ve kaliteli hediyenin bulunduğu kampanyada Agora Card’lı herkes hediye sahibi oluyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 2016 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde ülkemizin içinde bulunduğu üzücü durum sebebiyle planladıkları yeni yıl alışveriş ve moda festivalini erteleme kararı aldıklarını ve yeni yıl etkinliklerini sadeleştirdiklerini belirtti.  2016 yılını yeniliklerle ve başarılı projelerle uğurladıklarını belirten Noyan, alışveriş merkezi olarak 2017 yılında da ziyaretçi memnuniyetini esas aldıkları yenilikçi, keyif veren projeleri ziyaretçilerle buluşturacaklarının müjdesini verdi. 

nr

Yukarı