Ana içeriğe atla

ggh

ACITY FARKLI, YENİLİKÇİ ANLAYIŞI İLE SEKTÖRÜN TEMEL DAYANAKLARINA CEVAP VERİYOR

06.10.2021 - 18:08

Acity Premium Outlet Avm Müdürü Durmuş Çakır, “Acity Premium Outlet olarak, her geçen gün bünyemize kattığımız ulusal ve uluslararası markalarla ziyaretçilerimize en iyiyi ve en güzeli sunmak hedefindeyiz. Bu bağlamda, önümüzdeki günlerde yepyeni etkinlik ve kampanyalarla hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Ankara’dan ve Anadolu’nun birçok ilinden bizleri tercih edip kaliteli, tüm değişimlere ayak uyduran hizmetlerimizi, ulusal ve uluslararası markalarımızdan faydalanan değerli ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürler” dedi.

Kuruluş hikâyenizden ve faaliyetlerinizden bahseder misiniz?
Türkiye'nin önde gelen alışveriş ve yaşam merkezlerinden Acity Premium Outlet; toplam 85 bin metrekarelik alanda 196 mağazası, alışveriş, yiyecek-içecek ve eğlence için hizmet veren ulusal ve uluslararası 270 markasıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır.
Ankara'nın en önemli lokasyonlarından İstanbul Yolu üzerinde yer alan Acity Premium Outlet; seçkin mağazaları, modern mimarisi, ferah kat alanları, geniş açık otoparkı ve düzenlediği sanatsal, kültürel ve çocuk etkinlikleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiz ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan tescilli Premium Outlet Alışveriş Merkezi’dir. 
Acity Premium Outlet’de alışverişin yanı sıra, açık havada keyifle vakit geçirebileceğiniz terası, zengin lezzet seçenekleriyle food court, çocuklar için oyun ve eğlence alanları, özel günleriniz için 500 kişilik tiyatro ve çok amaçlı salonu ile Ankara’da ilk ve tek olan “Dolby Atmos” ses teknolojili sinema salonu yer almaktadır.
Premium Outlet Avm’lerin perakende sektörüne katkıları nelerdir?
Premium Outlet Avm’ler müşterilerine dünya markalarını bir araya getirerek kaliteli hizmet sunmayı hedefler. Sektörde Outlet  Avm’lere göre bir adım öndedir. Bu ise sektörde Premium Avm’lerin tercih edilme sebeplerinden birisi olmaktadır. Kaliteli hizmet perakendenin nabzını ve markaların sürdürebilirliğini sağlamaktadır. 
Müşteriler neden Premium Outlet Avm’leri tercih etmeliler?
Alışveriş merkezleri, ziyaretçilerine sadece ihtiyaç duyduğu birçok ürünü tek bir mekan da sunmakla kalmaz, onlar için alışverişi zevk haline getirmek ve kişisel veya ailevi olarak hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için türlü aktiviteler de hazırlar. Ziyaretçilerin alışveriş merkezlerinden beklentilerini ve alışveriş merkezlerini tercih nedenlerini doğru bir şekilde belirlemek gerekmektedir. Bu amaçla Premium Outlet Avm olarak, hem ulusal hem uluslararası markaları getirerek, hem de teknik ve fiziksel anlamda görünümümüzü yenileyerek ziyaretçilerimize Premium Outlet keyfini yaşatmayı hedefledik ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yaptık. 
Acity Premium Outlet, Türkiye’nin ilk Premium Outlet’i olarak dünya markaları ile oluşturduğu seçkin konsepti, modern ve yenilikçi anlayışı ile ziyaretçilerinin en çok tercih ettiği Avm olmuştur.
Sizi rakiplerinizden ayıran en önemli hizmetleriniz nelerdir?
Acity Premium Outlet dünya markaları ile kaliteli bir konsept oluşturarak farklı, yenilikçi anlayışı ile sektörün temel dayanaklarına cevap vermeyi benimsemiştir. Premium olmamız bölge Avmler’den bizleri bir adım farklı kılmaktadır. Pandemi dönemi ile değişen ve dönüşen teknolojiye ayak uydurarak sosyal medya kanalları sayesinde birçok kampanyamızı devam ettirerek ziyaretçilerimiz ile sıkı bir bağ kurduk ve sürekli bir iletişim halindeyiz. Bu süreçte kampanyalarımıza ve şehrin birçok noktasında reklam çalışmalarımıza devam ederek rakiplerimizden hep bir adım önde olmayı hedefledik. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, mağaza karmamızla ayrıcalıklı alışveriş keyfi yaşatıp,  uluslararası markaların ürünlerine hızlı ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

ff

nb

Yukarı