Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

41 BURDA AVM 3.YILINI ÖZEL ETKİNLİKLERLE KUTLUYOR

18.01.2019 - 17:54

KOCAELİLİLERE SUNDUĞU AYRICALIKLI DÜNYAYI HER GEÇEN GÜN GELİŞTİREN 41 BURDA AVM 3. YILINI YİNE BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ VE KEYİFLİ ETKİNLİKLERLE KUTLAYACAK.

Benzersiz atmosferi, ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinlikleri ile daima yeniliklere imza atan 41 Burda AVM, gerçekleştirdiği yenilikler ve ilklerle İzmit’e değer katmaya devam ediyor. 41 Burda AVM Müdürü Atilla Akay, 41 Burda AVM’nin 3 yıl içerisinde yaşadığı değişimleri ve bundan sonraki hedeflerini anlattı.  

3.YILA ÖZEL ETKİNLİK VE KAMPANYALAR
41 Burda AVM’nin 3. yıldönümü kutlanacak. Bu özel güne yönelik neler yapılacak? 3. yıldönümüne özel hediyeler, indirimler ya da etkinlikler olacak mı? 

41 Burda AVM’nin 3. yıldönümü için pek çok etkinlik düzenliyoruz. 3. yıldönümümüzde Param Classic Kart kampanyası  gerçekleştireceğiz. Kampanya kapsamında bin kişiye 50 TL yüklü Param Classic Kart hediye edeceğiz. Kampanyamız, 21 Ocak Pazartesi günü 41 Burda AVM’den tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde ilk bin kişi için geçerli olacak. Bu özel günde müzik tutkunu misafirlerimizi de unutmadık. 41 Burda AVM olarak 21 Ocak Pazartesi günü İrem Derici konserine ev sahipliği yapacağız. Konser öncesi şehir içi ve AVM’de bir kortej gösterisi gerçekleşecek. Akşam da havai fişek gösterisi ile misafirler güzel görüntülere tanık olacak. Gün boyunca sürpriz ikramlar ve etkinlikleri ziyaretçilerimizle buluşturacağız. Çocuklar için hayata geçirdiğimiz Transformers sömestr etkinliği de, minik konuklarımıza keyifli anlar yaşatacak. Günün sonunda AVM’nin kapanışı ile birlikte bu özel günü tüm mağaza yönetici ve çalışanlarıyla birlikte mangal partisi ve canlı müzik eşliğinde kutlayacağız.
 
AÇILDIĞI GÜNDEN BUNA 18 MİLYON ZİYARETÇİ… 
41 Burda AVM 3 yıl içerisinde bünyesinde ne kadar ziyaretçi ağırladı ve ne gibi değişimler yaşadı?

41 Burda AVM, sevilen markaları Kocaeli halkıyla buluşturmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana dünya devi markaları Kocaeli ve bölge halkının beğenisine sunan 41 Burda AVM, 3 yıl içerisinde 18 milyon ziyaretçi ağırladı. Şehrin odak noktasında bulunan bir AVM olarak, bu yıl ziyaretçilerimizin değişen ihtiyaç ve talepleri, dünyada gelişen trendler ve teknolojik yeniliklere bağlı olarak bir yenileme projesi gerçekleştirdik. Renovasyon çalışmaları kapsamında, Kocaeli halkı 41 Burda AVM’nin zemin ve yemek alanında pek çok yenilikle karşılaştı. Çalışmalar sonucunda AVM’nin tüm zeminleri yenilenirken fast-food alanının tamamı açık alana özel ısıtma ve serinletme sistemlerine sahip oldu. Aynı zamanda fast-food alanında yer alan “etfe” kaplamalar ışığı daha az geçiren bir renk ile değiştirildi. 41 Burda AVM olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurarak bölgenin çekim merkezi olma özelliğimizi koruyoruz.
Genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı, dünyanın sayılı dans toplulukları arasında yer alan ‘Anadolu Ateşi’ dans topluluğunun Türkiye’deki 8. okulunu, Mustafa Erdoğan’ın katılımı ile 41 Burda AVM’de açtık. Anadolu Ateşi Dans Okulu, uzman eğitmen ve koreograf kadrosuyla Kocaelilileri sanatla buluşturuyor. Anadolu Ateşi Dans Okulu’nda bale, tango, hip hop, jimnastik, modern dans, drama ve tiyatro branşlarında hem çocuklara hem de yetişkinlere eğitim veriliyor.

Ziyaretçilerin AVM’ye yönelik tepkileri nasıl? AVM ve ziyaretçi arasındaki iletişim ne durumda?
41 Burda AVM’de ziyaretçiler bir alışveriş gününü; dinlenerek, sinemaya giderek, sosyal aktivitelere katılarak ve yemeğini yiyerek keyifli bir gün haline getirebiliyor. 41 Burda AVM; sergiler, canlı performanslar gibi spor, kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra, birbirinden farklı eğlenceli aktivitelerin de adresi olmaya devam ediyor. Benzersiz atmosferi, ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinlikleri ile daima yeniliklere imza atan 41 Burda AVM, gerçekleştirdiği yenilikler ve ilklerle İzmit’e değer katmaya devam ediyor.

BÖLGENİN EN BAŞARILI ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN BİRİ 
Sizce 41 Burda AVM ile birlikte İzmit’te neler değişti? 41 Burda AVM’nin bu 3 yıl içerisinde sosyal ve ekonomik yönden İzmit’e katkıları neler oldu?

Yıl boyunca düzenlediği sergiler, festivaller, konserler, imza günleri, sinema etkinlikleri ve sportif organizasyonlarla İzmit’in cazibe merkezine dönüşen 41 Burda AVM, şehrin alışveriş hayatına kazandırdığı bakış açısı ile bölgenin en başarılı alışveriş merkezlerinden biri oldu. Gelişen şehre daha geniş çerçevede hizmet vermek amacına yönelik bir dönüşüm hedefi ile yola çıktık ve bu bağlamda bugüne kadar pek çok ilki ziyaretçilerimize sunduk. Önceki 3 yılda olduğu gibi bundan sonra da yaşamın tüm renklerini İzmitlilerle buluşturmaya devam edeceğiz.

3. yılını dolduran 41 Burda AVM’nin bundan sonraki süreçte nasıl hedefleri var?
Alışveriş merkezleri sektöründe yaşanan değişim ve dönüşüme ayak uyduruyor ve tüketiciye gerek mağaza karması, gerekse mimari bütünlük açısından çağdaş alışveriş merkezileri sunmak amacı ile hareket ediyoruz.  Alışveriş merkezleri sektöründe son yıllarda sadece perakende değil, yaşam merkezi konsepti öne çıktı. Ziyaretçilerimizin değişen ihtiyaçları, dünyada gelişen yeni trendler, edindiğimiz deneyimler, teknolojik ve dijital yenilikler, alışveriş merkezlerini yeniden şekillendiriyor. Tüketici artık sadece ihtiyaçlarının karşılanması ile yetinmek istemiyor. Kaliteli ve keyifli zaman geçirmek, alışveriş merkezini hayatının bir parçası yapmak istiyor. Biz artık bugünün değil, geleceğin projelerini yaratmayı hedefliyoruz.

TAVADA TAVUK

Yukarı