Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

41 Burda AVM 2 yaşında!

18.01.2018 - 14:44

Kocaelililere sunduğu ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiren ve zenginleştiren 41 Burda AVM 2. yılını birbirinden eğlenceli ve keyifli etkinliklerle kutlayacak.

41 Burda AVM’nin 2. yıldönümüne özel yapılan çalışmalar neler? 2. yıldönümüne özel hediyeler, indirimler ya da etkinlikler olacak mı?  Kısaca bunlardan bahseder misiniz?
Kocaelililere sunduğumuz ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiren ve zenginleştiren 41 Burda AVM olarak 2. yılımızı birbirinden eğlenceli ve keyifli etkinliklerle kutlayacağız.
2. yılımıza özel olarak ziyaretçilerimizi sevilen şarkıları ile müzik dünyasına damga vuran Edis konseri ile buluşturacağız. Ayrıca 21 Ocak 2018 tarihinde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk bin ziyaretçilerimize 50 TL’lik alışveriş çeki hediye ederek alışverişin tadını doyasıya çıkarma fırsatı sunacağız.

41 Burda AVM kurulduğu günden bu yana bünyesinde ne kadar ziyaretçi ağırladı ve neler gerçekleştirdi? 
41 Burda AVM açılışından bugüne yani 2 yılda yaklaşık 13 milyon ziyaretçi ağırladı. Ziyaretçilerimize daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Zemin ve yemek alanında yapacağımız renovasyonu yaz aylarının başında bitirmeyi hedefliyoruz.

AYRICALIKLI DÜNYANIN ADRESİ
Ziyaretçilerin AVM’ye yönelik tepkileri nasıl? İki taraf (AVM-ziyaretçi) arasındaki iletişim ne durumda, kısaca açıklar mısınız? 

Ziyaretçilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiriyor ve zenginleştiriyoruz. Güvenli ve keyifli alışverişin yanı sıra birbirinden eğlenceli atölyelerimiz, farklı pek çok etkinliklerimiz ve kampanyalarımız ziyaretçilerimiz tarafından oldukça yoğun ilgi ile karşılanıyor. 

41 Burda AVM ziyaretçilerini dinleyen bir AVM mi?
41 Burda AVM olarak açıldığımız günden itibaren Kocaeli’yi eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getirme hedefiyle hareket ettik. Kocaeli halkının tercihlerine, alışkanlıklarına, ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermeye çalıştık. Ziyaretçilerimizden aldığımız sıcak dönüşler de doğru çalışmalar yaptığımızı gösteriyor ve bu güzel geri bildirimlerin ışığında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Örneğin; Mescid’in büyüklüğü ile ilgili taleplerine ikinci bir mescid açarak, zeminle ilgili şikayetlerine tüm zeminleri yenilemeye başlayarak cevap verdik.

Ziyaretçilerden ayrı bir de diğer taraf var; kiracılar yani markalar… Hem kiracıyı, hem ziyaretçiyi hem de yatırımcıyı mutlu etmek, her tarafın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına neler yapıyor, ortak noktayı nasıl buluyorsunuz?
Bir AVM’nin başarılı olması için hem ziyaretçi hem de kiracının mutlu olması önem kazanıyor. Mağazaların ve ziyaretçilerin beklentilerini doğru analiz edip, doğru çözümler sunabilmek ve dengeleri doğru kurmak çok önemli. Biz de 41 Burda AVM olarak, halk tarafından ihtiyaç duyulan, talep gören ve ilgi çekebilecek markaları getirmeye çaba gösteriyoruz. Yeni mağaza kiralamalarında ziyaretçilerimizden aldığımız dönüşleri ve talepleri dikkate alıyoruz.  41 Burda AVM olarak ziyaretçilerimizle iş ortaklarımızı doğru noktada buluşturmaya dikkat ediyoruz. Ar-Ge çalışmalarımızı tüm iş ortaklarımızı ve ziyaretçilerimizi mutlu edecek planlamalar ile ilerletiyor, araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı bu yönde yürütüyoruz. Doğru ve yoğun bir pazarlama stratejisi ile tüm tarafları memnun edecek sonuçlar elde etmeye çalışıyoruz. 

ŞEHRE YAKIŞIR ETKİNLİK VE PROJELERE DEVAM EDİLECEK
Sizce 41 Burda AVM ile birlikte İzmit’te neler değişti? 41 Burda AVM’nin bu 2 yıl içerisinde İzmit/Kocaeli’ne katkıları neler oldu?

AVM ziyaretçilerini sadece alışveriş yapanlar olarak sınırlandırmamak gerekir. AVM’ler alışverişin yanı sıra sosyalleşmek, eğlenmek için tercih ediliyor. 41 Burda AVM de şehrin sosyal buluşma ve çekim noktası haline geldi. Ziyaretçilerimiz yeme-içme, alışveriş yapma, keyifli vakit geçirme, buluşma gibi tüm ihtiyaçlarını AVM’lerimizde karşılayabiliyorlar. Böylece farklı ihtiyaçlarını aynı alanda karşılayabilen ziyaretçilerimiz vakitlerini daha verimli geçirebiliyorlar. 

2. Yılını dolduran 41 Burda AVM bundan sonraki süreçte neler yapmayı planlıyor? 
Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edecek bu şehre yakışır etkinlikler ve projelerle ziyaretçilerimizi ağırlamayı sürdüreceğiz.

nb

Yukarı