Ana içeriğe atla

ggh

MALLREPORT

23 NİSAN KIDZANIA’DA FESTİVAL HAVASINDA GEÇECEK

10.04.2018 - 18:00

Dünyanın ilk çocuklar ülkesi KidZania, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şenliklerle kutlayacak. KidZania karakterlerinin gün boyu çocuklarla birlikte eğleneceği ve festival tadında geçecek günde, hafta boyu devam edecek indirimler de başlayacak.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın festival tadında kutlanacağı KidZania’da, çocukların gününe özel indirimler de başlayacak. 23 Nisan Pazartesi günü başlayacak indirimler, hafta boyunca artarak devam ederken, minik misafirler, en eğlenceli ve renkli günü dünyanın ilk çocuklar ülkesinde geçirecek. 
Nisan ayı boyunca etkinliklerin hız kesmeyeceği KidZania’da, 28-29 Nisan’da ise KidZania’nın doğum günü coşkuyla kutlanacak. 

GREENER WORLD BAŞLIYOR!
KidZania, nisan ayında ayrıca minik misafirlerini daha mavi bir dünya ve yeşil bir gelecek için düzenleyeceği Greener World etkinlikleriyle de buluşturacak. 7 Nisan – 5 Haziran tarihleri arasında, çocuklar iki ay boyunca birbirinden farklı atölye ve aktivitelerle çevre bilincine dair birçok şeyi öğrenebilecek. 

nb

Yukarı