Ana içeriğe atla

gf

11. YILIMIZDA MİLYONLARCA ZİYARETÇİ AĞIRLAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

16.05.2022 - 14:57

çerisinde yer alan mağazaları, restoranları ve eğlence merkezleriyle Mardin ve bölgesinde fark yaratarak kapılarını ziyaretçilerini açtığı ilk günden bugüne dek kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan Movapark AVM adına Movapark AVM Müdürü Nazlı Özdemir ile yıl içinde gerçekleştirecekleri projeleri konuştuk.

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak, müşteri memnuniyeti sizler için ne ifade ediyor?

Ziyaretçilerimizin memnuniyeti bizler için önemli, bu nedenle geri bildirimleri titizlikle değerlendiriyoruz. Sosyal medya alanlarımızda ve dönemsel anketlerimizle ölçümlemelerimizi yapıyoruz. Sürekli gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizle, özel kampanyalarla ve çekilişlerle alışverişi, eğlenceyi ziyaretçilerimize sunuyoruz. Ayrıca, modern dünyanın getirdiği gereklikleri doğru okuyarak, güvenilir, etkin ve sistematik bir iletişim kurmayı başarabilmek için çalışıyor ve bunun yanında yerel girişimci markalarımızı da destekleyerek perakendeye ve ekonomiye kazandırmayı amaçlıyoruz.

Movapark AVM’yi bir cazibe merkezi haline getirmek amacıyla, bu yıl içinde gerçekleştirmeyi planladığınız projelerden ve kampanya çalışmalarından söz eder misiniz?

Son yıllarda, dünyadaki ekonomik, sosyal ve kültürel yapıdaki değişimler, müşterilerin/ ziyaretçilerin istek ve ihtiyaçlarında Nazlı Özdemir değişiklikler ve farklılıklar ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Çünkü artık insanlar planlı alışveriş etmektedirler. Bu planlamanın içine hafta sonu alışverişi olarak aile alışverişi girdiğinden, alışveriş olayına çocuk da katılmış ve alışveriş merkezlerinde çocukları oyalayabilecek çeşitli aktivitelerin yapılması gerekmiştir. İnsanların hobilerine yönelik mağazalar, tema ağırlıklı mağazalar ve restoranlar oluşmuş, ihtisas mağazaları ortaya çıkmıştır. Ziyaretçi odaklı pazarlama yaklaşımını ve bunu hayata geçirebilecek her türlü teknolojik donanımı tamamlayarak ilerledik. Ayrıca, Sosyal medya planlamalarımızda tüm markalarımızı hedef kitlesiyle buluşturmayı hedefl eyen projeleri hayata geçirdik. Yine bölgemizdeki emekçi kadınlarımızı ve onların ürünlerinin satışını desteklemek adına “Movapark Kadın Emek Pazarı” projesini gerçekleştirdik. Sürdürülebilir bir dünya için yapılması gerekenlerin neler olduğunu planlıyor ve hayata geçirmek adına adımlar atıyoruz.

Bu projelerin en başında yeşil enerji dediğimiz GES projemiz var ve bu konuda ilk adımlarımızı atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Movapark AVM, açıldığı15 Haziran 2012 tarihinden bu güne Mardin’in ve tüm bölgenin buluşma noktası olmuştur. Birlikte 11. yılımıza girdiğimiz 2022 yılında milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Movapark AVM’de bulunan Play Planet eğlence dünyası, lunapark ve Gp-kart pisti, Türkiye’nin büyüklük olarak ilk sıralarında yer alan en lüks Aquapark’ı ve içerisinde yer alan 6 farklı eğlence havuzu, gold class kalitesindeki sinema salonlarıyla sadece Mardin’in değil bölgenin eğlence merkezi olmayı başarmıştır. Movapark AVM, Mardin Havalimanı ile aynı sınırı paylaşan merkezimiz, yurt içi ve yurt dışından konukları, eğlence, lezzet, kaliteli perakende markaları ile bünyesinde bulunan Airport Oteli’yle Mardin’e özgü konukseverlikle karşılama ve uğurlama avantajına da sahiptir.

jyh

Yukarı