Ana içeriğe atla

nr

Yepyeni Carousel’in en yeni hediyesi!

15.06.2017 - 15:26

İstanbul’un öncü ve köklü alışveriş merkezlerinden olan Carousel en son teknoloji ile yenilenerek, yepyeni bir BMW Cabrio kazanma şansı sunuyor.

Gerçekleştirdiği sayısız kampanyalar, sosyal sorumluluk projeleri ve etkinliklerle ilklere imza atan Carousel 10 Mayıs-10 Temmuz tarihleri arasında Carousel mağazalarından gün içerisinde Carocard ile tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerine BMW 218i Cabrio kazanma fırsatını veriyor.
Atlıkarıncasıyla ile gönüllerde taht kuran Carousel 2015 yılında başlattığı renovasyon projesiyle tavandan tabana, elektrik mekanik sisteminden aydınlatmaya, atrium korkuluklardan kolon kaplamalara, havuz ve bahçe peyzajına kadar baştan aşağı yenilendi. Asansörleri ve yürüyen merdivenleri en son teknoloji ile yenilenerek akıllı bina durumuna getirilen Carousel Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine konforu deneyimletiyor.  
Carousel‘in 100’e yakın mağazası, seçkin restoran ve kafeleri, sinema ve oyun alanlarından  yapacağınız her 75 TL’lik alışveriş ile son model üstü açık BMW Cabrio otomobili kazanma şansını  yakalayın!
 

nr

Yukarı