Ana içeriğe atla

ggh

Yaz bitti, indirim bitmedi

14.10.2016 - 16:20

Kipa AVM’nin geleneksel “İndirim Günleri” boyunca giyimden aksesuara, ev eşyasından oyuncağa ünlü markaların kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerde olacak.

Avantajlı alışverişin adresi Kipa yine yüzleri güldürüyor. Kipa AVM’de sonbahar, gelenekselleşen ‘İndirim Günleri’yle karşılanıyor. İlkbahar ve sonbahar olmak üzere yılda iki kez düzenlenen ‘İndirim Günleri’ne, 22-25 Eylül tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM, 6-9 Ekim tarihlerinde de Balçova Kipa AVM ev sahipliği yaptı. Etkinlikte birbirinden ünlü markaların ürünleri indirimli fiyatlardan Kipa müşterilerinin beğenisine sunuldu.
Geleneksel İndirim Günleri için, ünlü markaların her biri, Çiğli ve Balçova AVM’lerde bu etkinlik için ayrılan özel alanlarda birer stant kurarak satış yaptı. 
Çiğli Kipa AVM’de 22-25 Eylül tarihleri arasındaki İndirim Günleri’nde şu markalar katıldı: Boyner, Dagi, Tiffany, Yataş, Kiğılı, Bykush, Batik, English Home, Joker, Şapkacım, Deichman, Random, MKN Ayakkabı, Paqpa, Altınyıldız, Flo.
Balçova Kipa AVM’de 6-9 Ekim tarihleri arasındaki İndirim Günleri’nde ise şu markalar yer aldı: Schafer, Bernardo, Dexter, San Accesorise, Boyner, Journey, DS Damat, Batik, Penti, Kasaba, Wow Accesories.

nb

Yukarı