Ana içeriğe atla

ggh

VENEZIA MEGA OUTLET’TE RAMAZAN COŞKUSU

13.05.2019 - 12:05

TRT Sanatçısı Ufuk Uğuriş eserleriyle ramazan boyunca her hafta sonu Venezia Mega Outlet ziyaretçilerini mest etmeye hazırlanıyor. Eşsiz Türk Sanat Müziği ezgileri ile geleneksel sahne gösterileri San Marco Meydanı’nda ramazan coşkusuna eşlik ediyor.

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet, eski ramazan eğlenceleri ile TRT sanatçısı Ufuk Uğuriş eserlerini ramazan boyunca ziyaretçileri ile buluşturuyor. Hacivat ve Karagöz, Kavuklu ile Pişekar gibi ramazan denilince ilk akla gelen oyunlar, çocuklar başta olmak üzere herkesi güldürmeye hazırlanıyor. Hilal şeklindeki fotoğraf çekim alanı ise ramazan ayı boyunca ziyaretçilerin paylaşımlarına eşlik edecek.

Ramazan alışverişini yaparken hem eğlenip hem geçmişe yolculuk yapan ziyaretçiler, Venezia Mega Outlet kanallarında gondol keyfi de yaşayabilecek. Geçtiğimiz haftasonu müzik dinletisi ve geleneksel sahne gösterilerinin ilkinin gerçekleştiği ramazan etkinlikleri ramazan boyunca her cumartesi ve pazar günleri saat 19:00’da başlayacak.

nb

Yukarı