Ana içeriğe atla

ggh

VENEZIA MEGA OUTLET’TE ÇOCUKLAR İÇİN HER HAFTA SONU BİR ETKİNLİK VAR

18.11.2019 - 12:18

İtalyan mimarisinin en güzel örneği Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet, her hafta sonu düzenli olarak gerçekleştirdiği çocuk etkinlikleri ile ailelerin en uğrak alışveriş merkezi.

3-10 yaş aralığındaki çocuklar için hazırlanan eğitici ve öğretici oyunlarla aileler alışveriş yaparken çocuklar dilediğince eğleniyor. Venezia Mega Outlet metro katındaki çocuk oyun alanında dans gösterileri, yüz boyama, resim ve yapboz atölyeleri gibi onlarca farklı etkinlik uzmanlar eşliğinde gerçekleşiyor. 29 Ekim, 30 Ağustos gibi ulusal bayramların yanı sıra Hayvanları Koruma Günü, Kızılay Haftası gibi özel günlere uyarlanmış farklı konseptteki etkinliklerle çocuklar eğlenirken, öğreniyor.

Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü, “Sunduğumuz marka karması ve yıl boyu indirimli fiyatlarla İstanbul’un en önemli outlet alışveriş merkezleri arasında yer alıyoruz. Alışverişin yanı sıra sosyalleşme alanı olarak da tercih edilmemizin nedenlerinden birisi de düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinlikler.  Her yaştan kitleye hitap eden etkinliklerin yanı sıra, her hafta sonu çocuklar için uzmanlar eşliğinde düzenlenen eğlenceli atölye ve oyunlarımız ile sayısız minik ziyaretçiyi ağırladık ve ağırlamaya devam ediyoruz. Bu sayede çocukları ile  gelen aileler, AVM’de ihtiyaçlarını karşılayıp, arkadaşları ile keyifli zaman geçirebiliyor.” dedi.

2 yılı aşkın bir süredir her hafta sonu saat: 14.00- 16.00-18.00 şeklinde 3 seans olarak gerçekleşen etkinlikler çocuklara ücretsiz olarak sunuluyor. Venezia Mega Outlet’te birbirinden keyifli etkinlikler ara tatile girmeye hazırlanan çocukları bekliyor. 

venezia

nb

Yukarı