Ana içeriğe atla

TAVADA TAVUK

VENEZIA MEGA OUTLET’İN İNDİRİM PANAYIRI İLE 29 EKİM COŞKUSU KATLANIYOR

28.10.2019 - 14:51

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını eşsiz Venedik mimarisiyle İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet, geleneksel hale gelen İndirim Panayırı’nın beşincisini düzenliyor. 26 Ekim’de başlayan İndirim Panayırı 3 Kasım’da sona eriyor.

Outlet alışveriş keyfini ekstra indirimlerle müşteriler için daha da cazip hale getiren İndirim Panayırı, bir kez daha Venezia Mega Outlet’te ziyaretçileri bekliyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı da içine alan 9 gün boyunca devam edecek olan İndirim Panayırı, tatilini değerlendirmek isteyen tüketicilerin de yüzünü güldürecek. Hem AVM’de yer alan birçok markanın hem de Çarşı Pazar katındaki esnafın katıldığı İndirim Panayırı, Venezia Mega Outlet metro katında gerçekleşiyor.

Birçok AVM’de otoparklarda veya çadırlarda yapılan benzer indirim günlerinin, Venezia’da AVM katında, AVM konforunda yapıldığı için benzerlerinden ayrıştığını dile getiren Venezia Mega Outlet Yönetim Direktörü Oğuz Isıgöllü, “Yıl boyunca indirimli olan outlet mağazalar, indirim panayırı günleri ile ekstra ürünler ve ekstra indirimlerle durgun olan perakende sektörüne hareket katıyor. Yapılan yüksek cirolarla markaların, uygun fiyatlı ürünlerle de ziyaretçilerin yüzü gülüyor” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Vals Gösterileriyle Kutlanacak

Venezia Mega Outlet, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. Yıl dönümünü San Marco Meydanı'nda gerçekleştireceği vals gösterisiyle kutlayacak. 14:00, 16:00 ve 18:00 saatlerinde gerçekleşecek etkinliklere tüm ziyaretçiler davetli.

Hem İstanbulluların hem de şehir dışı ve özellikle yurtdışından gelen turistlerin en fazla tercih ettiği yerlerden biri olan Venezia Mega Outlet, avantajlı alışverişin yanında, Venedik benzeri mimarisiyle ve su kanallarında yapılan gondol turlarıyla, bir AVM’de zor rastlanabilecek bir atmosferi deneyimlemenizi sağlıyor.

TAVADA TAVUK

Yukarı