Ana içeriğe atla

nr

VAN AVM’DE MUHTEŞEM BAHAR ETKİNLİKLERİ

23.03.2018 - 16:20

Van’ın ve çevre illerin cazibe merkezi Van AVM, ziyaretçilerine baharla birlikte birbirinden heyecanlı etkinlikler hazırladı. Van AVM, “Süheyl Uygur ile Aileler Yarışıyor”, “3. Van Kedisi Güzellik Yarışması” ve “Orkestra Bomonti Van Konseri” ile yine kentin sosyal yaşamının en hareketli noktası olacak.

Baharın gelişi ve doğanın canlanmasıyla birlikte Doğu’nun incisi Van’ın cazibe merkezi Van AVM’de de hareket giderek artıyor. Kültür-sanat ve eğlence etkinlikleriyle kentin tartışmasız en gözde sosyalleşme mekanı olan Van AVM, Mart ayında birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinlikleriyle tüm Vanlılara ve çevre illerden gelen ziyaretçilerine unutulmaz saatler yaşatacak.

Van AVM’de 24 Mart Cumartesi günü Türkiye’nin en değerli tiyatro sanatçılarından, şovmen Süheyl Uygur sahne alacak.Saat 13.30’da başlayacak “Süheyl Uygur ile Aileler Yarışıyor”da 7’den 70’e herkes çok eğlenecek. Ünlü şovmen, birbirinden eğlenceli yarışmalarla sürpriz hediyeler dağıtacak.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi gören öğrencilerin oluşturduğu ve önemli bir hayran kitlesine sahip Orkestra Bomonti (Van), 1 Nisan Pazar günü Van AVM’de özel bir konser verecek. Grup, seslendireceği pop, jazz ve latin şarkılarla Van AVM ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacak.

 

En güzel Van Kedisi’ne altın

Van AVM’de Mart ayının son etkinliğinde 3. Van Kedisi Güzellik Yarışması düzenlenecek. Van Kedisi Evi iş birliği ile gerçekleştirilecek kedi güzellik yarışmasında 1.’ye tam altın, 2.’ye yarım altın, 3.’ye çeyrek altın hediye edilecek. 31 Mart günü düzenlenecek yarışmanın müracaatları Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Van Kedisi Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü’ne yapılacak.

Van AVM ziyaretçileri, tüm bu etkinliklerle birlikte 5 Nisan’a kadar devam edecek olan Alışveriş Festivali’ne özel indirim ve kampanyalardan da faydalanabilecek.

van

nr

Yukarı