Ana içeriğe atla

ggh

‘OKULA DÖNÜŞ’ÜN EN EĞLENCELİ YOLU EMAAR AVM’DEN GEÇİYOR

14.09.2018 - 11:23

 ‘Okula Dönüş’ heyecanının başladığı bugünlerde çocuklar ve ebeveynler için Emaar AVM’de kaçırılmayacak bir etkinlik başlıyor. 7-16 Eylül arasında ‘Kahramanlar Okula Dönüyor Macera Parkuru’ ile AVM’nin dört bir yanına kurulan eğlenceli etkinlik alanları sayesinde çocuklar macera ve eğlenceyi doyasıya yaşayacak. 
Kahramanlar Okula Dönüyor Macera Parkuru, DC Super Friends, Kahraman Sahnesi, Kahraman Aileler, DC Superhero Girls, Teen Titans Go Curcuna, Kahraman Afişler, Kahraman Fotoğraf Noktası, Kahraman Akademi Kaçış Oyunu ve Kahraman Çantaları Atölyesi adlı 9 farklı ve eğlence dolu etaptan oluşuyor.
Küçük büyük herkesin vazgeçilmezi Süper Kahramanlar, Emaar AVM’de kurulan macera parkurunda çocuklar ve aileleriyle buluşuyor. AVM’nin çeşitli alanlarına yayılan macera parkuru, çocukların okula dönüşünü eğlenceli bir biçimde kutlayarak ailelerin alışveriş keyfini de ikiye katlıyor.
Emaar AVM’ye gelerek parkur için kaydını yaptıran çocuklar süper kahraman pelerinleriyle çeşitli etapları tamamlayarak hem eğlenip hem öğreniyor hem de sonundaki sürpriz hediyelerin sahibi oluyor. Anne babalar da bu parkurların bir kısmında çocuklarla birlikte görevleri tamamlamalarına yardımcı olarak kendi süper kahramanları eşliğinde bu eğlenceye ortak olma şansını yakalıyor.
Okulların alışverişini unutulmayacak bir macera parkuru deneyimi ile renklendiren Emaar AVM, tüm çocukları kendi süper kahramanlarıyla tanışmak ve doyasıya eğlenmeleri için bekliyor.
 

nb

Yukarı