Ana içeriğe atla

ggh

MİNİ GOLF FESTİVALİ MERSİN PALM CİTY'DE

18.01.2018 - 10:21

Çocukların golf ile tanışmasını amaçlayan Mini Golf Festivali'ne, 20-28 Ocak tarihleri arasında Mersin Palm City Alışveriş Merkezi ev sahipliği yapıyor.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek Mini Golf Festivali’nde binlerce çocuk sömestr tatilini hem öğrenerek ve hem eğlenerek geçirecek.

12.00-20.00 saatleri arasına Palm City Mini Golf Festivali alanına gelen çocuklar, uzman eğitmenlerden ders alacak.

Çocuklar, temel golf eğitimlerini alarak yeteneklerini keşfedecek.

6-14 yaş arasındaki çocukların katılabileceği Mini Golf Festivali'nde eğitim alan çocuklar, 27 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek turnuvaya katılma ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Minikler, böylece tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmiş ve yepyeni bir dünyayı keşfetmiş olacak.

Çocuklarınızın sömestr tatilinde keyifli saatler geçirmesini, eğlenerek öğrenmesini istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.

Her kesimden ve her yaştan insanın oynayabileceği mini golf, bu nedenle büyük ilgi görüyor. Türkiye'de de son yılların popüler sporları arasına girmeyi başaran Mini Golf özellikle çocukların büyük ilgisini çekiyor.

Çocuklara sporu sevdirmenin en kolay yolu olan Mini Golf, dünyada en çok oynanan sporlar arasında yer alıyor. Bugüne kadar gerçekleşen Mini Golf Festivallerinde 10 binlerce çocuk mini golf sporuyla tanıştı.

Siz de çocuklarınızı mini golf ile tanıştırarak ve keyifli zaman geçirmesini istiyorsanız, 20-28 Ocak'ta 12.00-20.00 saatleri arasında Mersin Palm City AVM'de kurulacak Mini Golf sahasındaki yerinizi alın.

nb

Yukarı