Ana içeriğe atla

ggh

METROCITY AVM 15. YILINDA 3 KİŞİYİ MERCEDES-BENZ SAHİBİ YAPTI

19.11.2018 - 13:40

ECE Türkiye tarafından yönetilen, İstanbul’un köklü alışveriş merkezi MetroCity, 15. yılında ziyaretçilerine 3 adet Mercedes-Benz hediye ederek teşekkür etti.

2003 yılında kurulan MetroCity AVM, 15 yıldır birçok ilke ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Düzenlediği etkinlikler ve kampanyalarla ziyaretçilerinin yüzünü güldüren MetroCity AVM, 100 TL ve katlarındaki her alışverişe bir çekiliş hakkı verdiği Mercedes-Benz çekiliş kampanyası ile üç kişiyi Mercedes-Benz sahibi yaptı.

Mayıs ayında başlayan kampanya 30 Eylül itibariyle son buldu. MetroCity ziyaretçilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen çekilişin kazananları: Burcu Kurtaran, Selma Salık ve Murat Sarı oldu. MetroCity Alışveriş Merkezi Müdürü Enver Şavkay, “15 yıldır bizimle birlikte olan, birçok ilki bizimle paylaşan ziyaretçilerimize 3 adet Mercedes-Benz araç birden hediye ederek teşekkür etmek istedik. Büyük metrekareli mağazalar için MetroCity’i tercih eden önemli bir ziyaretçi kitlemiz var. MetroCity AVM olarak özellikle çocuklu aileler, sporseverler ve beyaz yakalılar olmak üzere, tüm tüketici gruplarının aradıklarını hızlı bir şekilde bulup, rahat alışveriş yapabilecekleri bir ortam sunuyoruz. 15 yıldır bizimle birlikte olan tüm markalarımıza ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Büyük metrekareli mağazaları, ürün çeşitliliği ve kolay ulaşılabilirliği ile rahat alışveriş imkanı sunan MetroCity AVM, 15. Yılını birbirinden çeşitli etkinliklerle renklendirdi.

nb

Yukarı