Ana içeriğe atla

yu7676

Enduro yıldızından TerraCity’e özel gösteri

14.10.2016 - 15:18

TerraCity Alışveriş Merkezi açıldığı ilk günden itibaren Antalyalılara farklı bir atmosferde alışveriş yapma imkanı sunuyor. 

Yapılan etkinlik ve kampanyalarla uluslararası platformda adından sıkça söz ettiren TerraCity bu kez ziyaretçilerine heyecanlı ve muhteşem bir gösteri sundu.
Enduro dünyasının en tanınan ve en yetenekli isimlerinden Güney Afrikalı Brian Capper, Red Bull Sea to Sky öncesi Antalya’da motosikletiyle TerraCity ziyaretçilerine özel bir şov yaptı.
Ekstrem Enduro motosiklet yarışları arasında yedi yıldır bir dünya markasına dönüşen ve Türkiye’nin en büyük motosiklet yarışı olan Red Bull Sea to Sky, 6-8 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya’nın Kemer ilçesinde Red Bull tarafından yedinci kez gerçekleştirildi. Geleneksel hale gelen etkinlik, hızla büyüyen Enduro motosiklet sporunun meraklılarını da bir araya topladı. Enduro ve motosiklet dünyasında birçok başarıya imza atan, şampiyonluklar yaşayan ve kariyerinin zirvesinde olan Brian Capper TerraCity Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluştu. 4 Ekim’de TerraCity Alışveriş Merkezi’nde Capper, izleyenlere aksiyon ve eğlence dolu anlar yaşattı.

,

Yukarı