Ana içeriğe atla

ggh

Emre Kınay Maltepe Park’a Geliyor

06.04.2018 - 17:48

Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Türkiye’de kelebek etkisi yaratacak bir ilke imza atıyor. Farklı konulardaki ihtiyaçları; ihtiyaç sahipleri, ihtiyacı karşılamak isteyen kişiler ve kurumlarla buluşturan online platform İhtiyaç Haritası iş birliği ile daha fazla desteğin daha fazla ihtiyaç sahibine ulaştırılmasını amaçlıyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine el uzatmak isteyen bir sosyal sorumluluk projesi olan “İyilik Kutusu” adlı projeyi 12 ay boyunca kendi çatısı altında yürüterek Türkiye’de bir ilki başlatmayı ve tüm Türkiye’de bir kelebek etkisi yaratmayı amaçlıyor.

Hediyeler emin ellerden doğru adreslere ulaşıyor!

Yardımseverler tarafından alınacak giysi, bot, mont, atkı, kitap, defter, elektronik cihaz, kalem, boya ve buna benzer tüm ihtiyaçlar; Aralık ayı itibari ile alışveriş merkezi içerisinde bulunan ve merkezi bir noktaya konuşlandırılan dev fanus içerisinde toplanıyor.

Ziyaretçiler, aldıkları hediyeleri danışma noktasına teslim ederek, ihtiyacharitasi.org online imece sitesinin denetimindeki onaylanmış ihtiyaçlara gönderilmesini sağlıyor. Proje bununla da sınırlı kalmayarak, destek veren ziyaretçilerden her ay kura ile seçilecek olan bir kişiyi, ayın ünlüsü ile buluşturuyor. Onlarca sanatçının gönüllü olduğu “İyilik Kutusu” projesinin daha önceki aylarda destekçileri; Ege, Begüm Kütük, Tuvana Türkay ve Zafer Algöz oldu. 7 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te ise ünlü oyuncu Emre Kınay projeye destek vermek için İyilik Kutusu projesi üzerine, Maltepe Park’ta bir söyleşi gerçekleştirecek.

Ziyaretçilerini farklı ve nitelikli etkinliklerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

nb

Yukarı