Ana içeriğe atla

nr

Emoji çılgınlığı Zorlu Center’da

14.10.2016 - 15:13

Anlık yazışmaların eğlenceli karakterleri emojiler Zorlu Center’da hayat buldu. 

Zorlu Center’da düzenlenen “Emoji Günleri”; sosyal medyada duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken kullanılan emojilerle ziyaretçilerin interaktif bir ortamda bir araya gelmesini sağladı.
Etkinlik kapsamında misafirler, “emoji ol” alanında belirledikleri ifadelerle kendi yüzlerinden emoji yaratarak tasarımlarını rozet olarak alabildi, nail art alanında tırnaklarını emoji desenleri ile süsleyebildi. Ziyaretçiler, “emoji kafası” etkinliğinde birbirinden eğlenceli emojileri seçme şansı yakalayarak bu eğlenceli anı aldıkları fotoğrafla ölümsüzleştirirken, yaratıcılıklarını kullanarak kendi emojilerini oluşturdu, Zorlu Center’ın çeşitli bölgelerine yerleştirilen dev emoji dekorlarıyla eğlenceli saatler geçirdi.


MİNİK ZİYARETÇİLER DE UNUTULMADI
Zorlu Center, “emoji” etkinliği için minik ziyaretçilerini de unutmadı. Minik katılımcılar için oluşturulacak atölyelerde çocuklar kendi emoji maskelerini tasarladı. Etkinlik alanında minik ziyaretçilerin hem eğlenip hem de el becerilerini geliştirebildikleri birbirinden renkli emoji aktiviteleri yer aldı.

nr

Yukarı