Ana içeriğe atla

ggh

DİLEK AĞACI ETKİNLİĞİ PALLADİUM ATAŞEHİR'DE

13.12.2018 - 15:40

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, çok değerli bir yardım projesine imza atıyor. 'Çocuklar Hepimizin Derneği' ile elele verip bir köy okulu öğrencileri için harekete geçen Palladium, minik bir kalbe umut olmak için tüm misafirlerini 'Dilek Ağacı Etkinliği'ne davet ediyor

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, bir köy okulu öğrencileri için 'Çocuklar Hepimizin Derneği' ile bir yardım projesi düzenliyor. 31 Aralık'a kadar devam edecek olan Dilek Ağacı Etkinliği'nin amacı minik bir kalbe umut olmak. Yeni yıl dilekleri sorulan minik kalpler, en çok istedikleri 3 dileği yazarak zarfların içine koydu ve Palladium'daki yılbaşı ağacına astı. Şimdi o zarfların içindeki minik dilekler, gerçekleşmek için Palladium misafirlerini bekliyor. AVM misafirlerinin seçeceği bir dileği danışmaya teslim etmeleri ile dilekler Palladium tarafından gerçekleştirilecek ve hediyeler çocuklara teslim edilecek.

Mutlu et, mutlu ol! Çocuklar hepimizin.....Yeni yılda hiç tanımadığınız bir çocuğun yüzündeki gülümsemenin bir parçası olabilmek için, 31 Aralık'a kadar Palladium Ataşehir'de devam edecek olan 'Dilek Ağacı Etkinliği'ne katılın, minik bir kalbe umut olun.

nb

Yukarı