Ana içeriğe atla

ggh

BU RAMAZAN GEBZE AVM’YE MUTLAKA UĞRAYIN

08.05.2019 - 11:30

Ziyaretçilerinin sadece alışveriş keyfini değil yaşamını da renklendiren Gebze Center AVM, Ramazan’ın huzurunu, Anneler Günü ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu birbirinden özel etkinliklerle yaşatıyor.

Ramazan, Anneler Günü ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile manevi açıdan pek çok duyguyu içinde barındıran mayıs ayı, Gebze Center AVM’ye hayatın her rengini taşıyacak. İçeriği birbirinden dolu etkinlikleriyle Gebze Center AVM, ziyaretçilerini keyifli etkinliklerle buluşturacak.

Diyetisyen Berrin Yiğit, Gebze Center AVM’de dengeli beslenme konusunda katılımcılara tüyolar verirken, sağlıklı içecek tarifleri ve ikramlarıyla konukları yeni lezzetlerle buluşturacak.

Her yaşa hitap eden Teraryum atölyesi, çocuklara yönelik Ramazan özel boyama, davul yapma ve kukla yapım atölyeleri de konuklara hoş vakit geçirtecek.

“Ben Ney’im” ve “Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter” kitaplarıyla sevilen sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelere ulaşan Neyzen ve Yazar Hakan Mengüç özel bir söyleşi ve dinleti ile Gebze Center AVM’de olacak.

Anneler Günü’nde ise ziyaretçiler Anne-Çocuk El İzi Atölyesi’nde hoş vakit geçirip,Dijital Hediye Çarkı ile Özel Anneler Günü Hediye Kampanyası’ndan faydalanabilecek.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın ruhuna yakışır bando gösterisi ile Ramazan boyunca her Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar iftarlarında canlı fasıl dinletisi de Gebze Center AVM’nin diğer sürprizleri arasında.

nb

Yukarı