Ana içeriğe atla

ggh

BU NİSAN, GEBZE CENTER AVM’DE ÇOCUKLAR GİBİ MUTLU OLUN

11.04.2019 - 17:38

FİBA Commercial Property Management (Fiba CPM) yönetimindeki Gebze Center AVM, nisan ayında alışveriş keyfini birbirinden renkli etkinliklerle taçlandıracak. Baharın gelişinin verdiği mutluluk ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuyla ziyaretçilerine neşeli, eğlenceli programlar sunacak. 

Mart ayının son haftasında başlattığı indirim şenliğini gelen yoğun ilgi üzerine nisan ayı başına kadar sürdürecek Gebze Center AVM, etkinlik kapsamında birbirinden değerli markaları inanılmaz fırsatlarla tüketicilerle buluşturacak. Kurulan özel alanda birbirinden renkli stantlarıyla yer alan; Boyner, Centone, Dagi, Defacto, Greyder, Hatemoğlu, Hummel, Karaca Züccaciye, Lescon, Loft, Miabag, Migros, Özdilek, Sanbe ve Suvari Toys indirim şenliği boyunca en özel ürünlerini uygun fiyatlarla ziyaretçilerle buluşturmaya devam edecek. 

Gebze Center AVM’de nisan ayında kurulacak Yöresel Pazar geleneksel lezzetlere düşkünlerini ağırlarken, Teraryum Atölyesi ise ziyaretçilere yeni bir hobi kazandıracak. Çocuklara yönelik Ebru Sanatı ve Rüzgar Gülü Atölyesi, İpli Kukla ve sevilen çizgi dizi karakterleri İbi ve Tosi’nin gösterileri de minik ziyaretçilerin alışveriş keyfine keyif katacak. 

23 Nisan’da ise Gebze Center AVM anlamlı bir etkinliğe imza atacak. Atatürk ile Hatıra Fotoğrafı etkinliği kapsamında Greenbox’ta çekilen fotoğrafların çıktısında ziyaretçiler Atatürk ile aynı karede yer alacak. 

Ayrıca AVM’de belli tutar dahilinde alışveriş yapanlar araba yarışı etkinliği katılarak çeşitli hediyeler kazanacak. 

nb

Yukarı