Ana içeriğe atla

ggh

ATLANTIS, 9. SALONU İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

11.11.2020 - 10:07

ATLANTIS FUN CITY, 9’uncu salonunu İstanbul Vega AVM’de faaliyete geçirdi. ATLANTIS FUN CITY Genel Koordinatör Sedat Dönmez, “Vega AVM Salonu’muzda; bowling hatlarından playground alana, bilardodan çarpışan arabalara kadar bir ailede her bireyi mutlu edecek fiziki yapılanmayı sağladık.” dedi.

ATLANTIS FUN CITY, emin adımlarla büyümeye devam ediyor. İstanbul’da 6 yurt dışında 2 olmak üzere 8 salon ile hizmet veren ATLANTIS FUN CITY, 9’uncu salonunu İstanbul Vega AVM’de faaliyete geçirdi. Yeni salonları hakkında merak edilenleri ve büyüme stratejilerini ATLANTIS FUN CITY Genel Koordinatör Sedat Dönmez ile konuştuk.

Sedat Bey, yeni salonunuz hayırlı olsun. Salonunuz hakkında bilgi alabilir miyiz?

İstanbul Vega AVM Salonu’muzun açılışı ile ATLANTIS FUN CITY olarak emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Şu an İstanbul’da 7, yurt dışında 2 olmak üzere toplamda 9 oyun salonumuz bulunuyor. Stratejik büyüme hedeflerimize bir yenisini daha ekleyip, çok doğru lokasyon olduğunu düşündüğümüz Vega AVM’de yerimizi aldık.

Salonumuz genel özelliklerine bakıldığında, tüm oyun salonlarımızda genel kural olarak dikkat ettiğimiz 7’den 70’e her yaş için eğlence sloganımıza uygun şekilde tasarlandı. Vega AVM Salonu’muzda; bowling hatlarından playground alana, masa tenisi ve bilardo’dan çarpışan arabalara kadar bir ailede her bireyi mutlu edecek fiziki yapılanmayı sağladık.

Hijyen konusunda ne tür önlemler aldınız?

Salonumuz, günümüz koşullarında üst düzey önem kazanan tüm hijyen kuralları konusunda diğer bütün şubelerimiz gibi çok hassas ve özenli bir salon. Sterilizasyon işlemlerine hem yönetim olarak müthiş özen gösteriyoruz hem de çok sıkı denetleme kurallarına tabi tutuluyoruz.

Lokasyon konusunda nelere dikkat ediyorsunuz?

Konum olarak doğru lokasyon seçimi konusunda tüm fizibilite çalışmalarımızı yapıyoruz. Ancak salon açma kararımız ve çalışmalarımız tamamen bölge üzerine kurulu değil. Tüm teknik değerlendirmeleri, müşterimize hitap eden ünitelerin seçimi, bölgenin demografik yapısı ve bununla örtüşebileceğini düşündüğümüz eğlence anlayışını doğru yaklaşımla tespit etmeye çalışıyoruz. Bu da yılların deneyimi ile kazanılan bir beceri. İçinde bulunduğumuz, değişen koşullara uyum sağlayarak büyümeye devam ediyoruz. Eğlence hizmetini en kaliteli ve iyi şekilde sunma gayretindeyiz. Sağlığınız, güvenliğiniz her zaman bizim için çok önemli. Yeni salonumuzda tüm misafirlerimizi aynı özenle ağırlamak konusunda her zaman ki gibi heyecanlıyız.

nb

Yukarı