Ana içeriğe atla

ggh

ATATÜRK SEVGİSİ SINIRLARI AŞTI

27.12.2019 - 11:04

Açıldığı günden itibaren kentin buluşma noktası olan Van AVM, özel günlerde gerçekleştirdiği etkinlikler, gösteriler ve hediyelerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Van AVM, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 81. yıldönümünde dağıttığı hediyeler ile gün boyunca andı. 
Mağaza çalışanlarına ve ziyaretçilere Atatürk rozetinin dağıtıldığı Van AVM'de yönetim ekibi de Atatürk tişörtleri ile Atatürk'ü anma mesajı verdi. VAN AVM'yi ziyaret eden çocuklara ise Atatürk’ü en doğru ve yalın şekilde tanıyabilmeleri için Yılmaz Özdil'in Mustafa Kemal Atatürk Serisi’nden kitaplar hediye edildi. Van AVM, bu özel hediye ile minik ziyaretçilerini, Atatürk’ün örnek alınması gereken özellikleri ile tanıştırdı.

İRANLILARDAN YOĞUN İLGİ
İranlı turistlerin de cazibe merkezi haline gelen Van AVM'de, Atatürk sevgisi sınırları aştı. Van AVM'de alışveriş yapıp sosyal etkinliklere katılmaktan keyif alan İranlı turistler 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nde rozet, bayrak ve kitaplara da yoğun ilgi gösterdi.
 

nb

Yukarı