Ana içeriğe atla

ggh

ANKA MALL'DA BEST OF 70'S KONSERİ

18.01.2018 - 10:14

Şarkılarıyla 70'li yıllara damga vuran Bilgen Bengü, Ercan Turgut, Ersan Erdura ve Sevda Karaca, Baha Boduroğlu Orkestrası eşliğinde Ankara Anka Mall'da muhteşem bir konser verdi.  

Yeni jenerasyonun izlerinden gittiği ustalar yeni yıl konseri için Banun Noyan Event organizasyonuyla bir araya geldi. 

Türkiye'de bir döneme adını yazdıran ve klasikleşen eserlere imza atan sanatçılar, canlı performanslarıyla dinleyicilere nostalji yaşattı. 

Best of 70'S konserinde, kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla 30 yaş üzeri izleyenleri geçmişe götürürken, gençlerin şarkıları hep bir ağızdan söylemeleri herkesi şaşırttı. 

Yeni yıl mesajı veren usta isimler, "Yaşıyorken bizleri izlemek istemeniz bize en iyi moral. Biz sahnede ölmek isteyen bir yaş grubuyuz. Müzik bizim hayat enerjimiz, nefesimiz. Burada 2 saat performans yaptık ama heyecanımız dinmedi. Bu enerjiyle en 4 saat daha sevenlerimizle birlikte olmak isterdik" sözleriyle duygusal dakikalar yaşadılar.

Ankamall yönetimine,  izleyenlerden teşekkür yağdı. Konser finalinde Ankamall müdürü Tahir Yılmaz ve yönetim ekibi usta sanatçılara çiçeklerle teşekkürlerini sundu. 

Yılmaz, "Neden 70'ler" diye soran basın mensuplarına, "AVM yönetimi olarak müziğin ustalarına saygımız sonsuz. Onları sahnemizde görmek bizim için onur. Kaliteli müziğe 10 Ocak itibariyle 90'ların en kıymetli isimlerini davet ederek devam edecek  ve misafirlerimizle buluşturacağız" dedi.

70'LERİN YILDIZLARI SAHNEDE COŞTU

Orkestrasıyla sahneye çıkan Baha Boduroğlu, "Sahnede süper güçlerle doluyoruz" dedi.  

Duygusal dakikalar yaşayan Sevda Karaca, "Gençler bizim şarkımıza eşlik eşlik ettikçe, gözlerim doluyor, heyecandan boğazım kitleniyor" derken Ercan Turgut, "Sahneye çıkınca inmek istemiyorum" diye konuştu. 

“BEN SİZE 'DELİSİN' DEDİM SİZ BENİ ALKIŞLADINIZ”

Delisin şarkısı dillere pelesenk olan Bilgen Bengü, "Yıllarca size 'Delisin' diye bağırdım, sizlerse beni hep alkışladınız" deyince alkış yağmuruna tutuldu.

“SAHNEDE HEP 20 YAŞINDAYIM”

Ersan Erdura ise "Ben sahnede hala 20 yaşındayım, içimdeki çocuk büyümedi, büyümeyecek. Beni böyle hatırlayın" dedi. 

nb

Yukarı