Ana içeriğe atla

ggh

PLAYPARK DÜNYA GENELİNDE YENİ ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYOR

22.11.2021 - 11:30

Eğlence dünyasının parlayan yıldızı Playpark, yeni şubeleriyle yatırımlarına devam ediyor. 
 

Playpark Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Keçebir, büyüme ve iş geliştirme projeleri hakkında şunları söyledi; “Her ne kadar dünya genelinde zor bir dönemden ve buna bağlı ekonomik sıkıntılı günlerden geçiyor olsak ve eğlence sektörü bundan en fazla etkilenen sektör olsa da, biz planlarımızı uzun vadeli ve sağlam projeler üzerine kurduğumuzdan dolayı açılışlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Geçen sene pandeminin  tam ortasında Cizre şubemizin açılışı ile başlayan planlanmış açılışlarımızda bu ay Batman ve Üsküp şubelerimizin açılışını gerçekleştirdik.” 

Keçebir konuşmasına; “Makedonya Üsküp şubemiz ülkenin ve bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan EAST Gate Mall’de bulunmakta. Kıbrıs, Kosova, Kazakistan ve Ukrayna ile devam eden yurt dışı serüvenimize bir Balkan ülkesi daha eklemiş olduk.  2022’nin ilk aylarında Kosova Mitrovica ve Arnavutluk Tiran şubemizin de açılışını gerçekleştireceğiz. Derginin Kasım sayısı yayına girdiği sıralarda Özbekistan Andijan şubemizin de açılışını gerçekleştirmiş olacağız.” diye devam etti.

Keçebir konuşmasını şöyle sonlandırdı: “Diğer taraftan yurt içinde de Cizre’nin arkasından Mardin şubemizi ve hemen ardından Batman Petrolcity AVM’deki şubemizi açtık. 3.000 metrekare büyüklüğündeki şubemizde hem Playpark hem de Bowlingo markalarımız ile bölge halkına hizmet vereceğiz. Pandeminin etkileri devam etmekte olup aslında tam bir normale döndük demek doğru olmaz ama önümüzdeki günlerde yeni olumsuz süreçler ortaya çıkmaz ise biz şirket olarak sektörde aynı hızda yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

nb

Yukarı