Ana içeriğe atla

ggh

MÜŞTERİLERİMİZİN HUZURU VE GÜVENİ İÇİN TÜM ÇALIŞMALARIMIZ HAZIR

02.06.2021 - 12:19

20 yılı aşkın bir süredir eğlence sektörüne hizmet veren ATLANTIS FUN CITY, ziyaretçilerine kavuşmak için gün sayıyor. Pandemi sebebiyle sektöre yönelik kaygıları dindirmek için bütün tedbirleri aldıklarını belirten ATLANTIS FUN CITY Genel Koordinatörü Sedat Dönmez, “Hijyen ve rahatça eğlence konusunda da gereken her türlü tedbiri en üst seviye almaya devam edeceğiz.” dedi.

Sektördeki firmalar pandemi döneminde sürdürülebilirliği sağlamak adına konseptte nasıl farklılaşacaklar?

ATLANTIS FUN CITY olarak pandemi dönemini elbette zorluklarla geçirdik ve süreç devam ediyor. Konsept olarak küçük çocuk eğlence kısmında da gelişime devam etmek durumundayız. En önemli önceliğimiz tabii ki hijyen ile ilgili adımları çok dikkatli takip etmek olacak. Hijyen önlemleri ile önceliğimiz misafirimizi huzur içinde eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak. Konseptteki değişiklikler konusunda da zaman içinde kendi şekil alarak mutlaka akışa uyum sağlayacağız.

Bu süreçte pazarlama stratejileri nasıl belirlenmeli?

Bu süreçte de pazarlama ile ilgili aksiyonlar almaya devam edeceğiz, hız kesmeden, yeniden işimize ivme kazandıracak birtakım iş planları üzerine yoğunlaşmış durumdayız.

hb

Kısıtlamaların kalkacağı günleri özlemle bekliyoruz. Ziyaretçilerinizle buluşacağınız güne ilişkin hazırlıklarınız neler?

Biz ATLANTIS FUN CITY olarak geçmiş dönemlerde de yeniliğe, değişime her zaman açık bir firma olduk. Oyun, eğlence sektörünün vizyon sahibi öncülerinden biriyiz. Ziyaretçilerimiz için her zamanki standart özenimiz her daim olacak. Hijyen ve rahatça eğlence konusunda da gereken her türlü tedbiri en üst seviye almaya devam edeceğiz.

AVM'ler eğlence alanlarına ne kadar sahip çıkıyor? AVM'lerden beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

AVM'lerin yeniden normalleşme hususunda üst seviyede önemli stratejiler almaları, pek çok konu başlığında iyileştirmeye gitmeleri kaçınılmaz. Sektörümüzün yeniden cansuyu bulacağı, sağlıklı günlere…

nb

Yukarı