Ana içeriğe atla

yu7676

Van AVM'den çocuklara 23 Nisan sürprizi

25.04.2017 - 15:31

VAN AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara özel eğlence dolu etkinlik programı düzenledi. 21-22 ve 23 Nisan’da keyifli saatler geçiren çocuklar Survivor parkurlarında kıyasıya yarıştı ve atölyelerde yaratıcılıklarını geliştirdi. 

Van ve bölgenin cazibe merkezi haline gelen Van AVM, birbirinden eğlenceli organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor. Desteklediği kültür ve sanat aktivitelerinin yanı sıra renkli etkinliklerle kentteki sosyal hayatı hareketlendiren Van AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla da miniklere bir sürpriz yaptı.

Çocuklar, AVM içine kurulan "Maceracı Çocuklar Surivor” etkinliğindeki parkurlarda kıyasıya yarıştı. Halatlarla tırmanıp, tünelleri geçerek engelleri tek tek aşan çocuklar 23 Nisan coşkusunu dolu dolu yaşadı. Survivor parkurunda yarışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen çocuklar, "Her zaman televizyonlardan izlediğimiz yarışmayı bugün burada kendimiz yaşadık. Her şey çok eğlenceliydi. Çok teşekkür ederiz" dedi. Survivor parkurunu tamamlayan çocuklar, atölyelerde yaratıcılıklarını geliştirdiler.

VAN AVM KENTE HAREKET KAZANDIRDI
VAN AVM, alışverişle yakaladığı ekonomik başarının yanında, kültür ve sanat etkinlikleriyle kentteki sosyal hayata da canlılık getirdi. Çok sayıda resim sergisine mekan olan Van AVM, Anneler Günü’nden Sevgiler Günü’ne, milli bayramlardan, Ramazan eğlencelerine kadar tüm özel zamanlarda Vanlıların buluşma mekanı oldu. Hande Kazanova, Ivana Sert, Ebru Şallı gibi birçok ünlüyü kente getiren ve Vanlılarla buluşturan Van AVM pek çok sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapmaktadır.

,

Yukarı