Ana içeriğe atla

nr

Van AVM coşkulu 19 Mayıs kutlamasına hazırlanıyor

18.05.2017 - 15:39

Düzenlediği etkinliklerle kentte sosyal hayata canlılık kazandıran Van AVM 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda da halkın buluşma noktası olacak.

Van AVM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda renkli etkinliklere hazırlanıyor. Bayram için özellikle süslenen Van AVM’de 19, 20 ve 21 Mayıs günlerinde heyecanlı ve sürprizlerle dolu “Slot Car ile Çevir Kazan” etkinliği düzenlenecek.

Van AVM’de kurulacak Slot Car pistindeki yarış arabaları, pistin etrafında konumlanacak özel bisikletlerden güç alarak hızlanacak. Pedalı en hızlı çeviren dolayısıyla aracını en hızlı kullanan gençler yarışı kazanacak. 13.00-19.00 saatleri arasında Slot Car heyecanına katılan gençler hem çok eğlenecek hem de Van AVM’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

KENTİN EN HAREKETLİ BULUŞMA NOKTASI
VAN AVM, alışverişle yakaladığı ekonomik başarının yanında, kültür ve sanat etkinlikleriyle kentteki sosyal hayata da canlılık getirdi. Çok sayıda resim sergisine mekan olan Van AVM, Anneler Günü’nden Sevgiler Günü’ne, milli bayramlardan, Ramazan eğlencelerine kadar tüm özel zamanlarda Vanlıların buluşma mekânı oldu. Hande Kazanova, Ivana Sert, Ebru Şallı, Nilgün Belgün ve Saba Tümer gibi birçok ünlüyü kente getiren ve Vanlılarla buluşturan Van AVM pek çok sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapıyor.

nr

Yukarı