Ana içeriğe atla

nr

Terracity’de kapışmaya hazır olun…

20.04.2017 - 12:28

TerraCity Alışveriş Merkezi Antalya’da bir kez daha ilklere öncülük ediyor ve son dönemin en favori eğlencesi Nerf’e 22-30 Nisan tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor. 

Tüm dünyada turnuvaları ve şampiyonaları düzenlenen sporun en eğlenceli hali Nerf heyecan dolu etkinlikleri ile TerraCity Alışveriş Merkezi’ne geliyor.

Nerf aktivite alanında TerraCity Alışveriş Merkezi için özel olarak gelecek eğitmenler eşliğinde belirlenecek takımlar birbiriyle yarışacaklar ve kıyasıya bir rekabet içinde eğlenecekler. Türkiye’deki tutkunlarının sayısı giderek artan tüm dünyada çocukların ve hatta gençlerin yeni tutkunu Nerf bir anlamda çocukların enerjilerini dışarı atmalarına fırsat verirken aynı zamanda onları dopdolu bir aksiyon ve macera içerisine çekerek doyasıya eğlendirecek.

Her zevke uygun alışveriş imkanı ve her ihtiyaca yönelik hizmet sunan TerraCity Alışveriş Merkezin’de ücretsiz engelliler için tekerlekli sandalye, ücretsiz Wi-Fi, bebek odaları, çocuk arabaları, oto yıkama, ATM alanları, döviz bürosu, çocuk oyun alanları, terzi,  kuru temizleme gibi tüm ihtiyaçları bir çatı altında bulabileceğiniz tüm hizmetler bulunmaktadır.

nr

Yukarı