Ana içeriğe atla

yu7676

TerraCity’de heyecan devam ediyor…

26.04.2017 - 09:36

TerraCity Alışveriş Merkezi Antalya’da bir kez daha ilklere öncülük ediyor ve son dönemin en favori eğlencesi Nerf’e 22-30 Nisan tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor. 

Tüm dünyada turnuvaları ve şampiyonaları düzenlenen sporun en eğlenceli hali Nerf TerraCity Alışveriş Merkezi’nde minik ziyaretçilerine heyecan dolu anlar yaşatıyor.

Nerf aktivite alanında 12.00-20.00 saatleri arasında TerraCity Alışveriş Merkezi için özel olarak gelen eğitmenler eşliğinde belirlenen takımlar birbiriyle yarışıyor ve kıyasıya bir rekabet içinde eğleniyorlar. Türkiye’deki tutkunlarının sayısı giderek artan tüm dünyada çocukların ve hatta gençlerin yeni tutkunu Nerf bir anlamda çocukların enerjilerini dışarı atmalarına fırsat verirken aynı zamanda onları dopdolu bir aksiyon ve macera içerisine çekerek doyasıya eğlendirmeye devam ediyor.

Her zevke uygun alışveriş imkânı ve her ihtiyaca yönelik hizmet sunan TerraCity Alışveriş Merkezin’de ücretsiz engelliler için tekerlekli sandalye, ücretsiz Wi-Fi, bebek odaları, çocuk arabaları, oto yıkama, ATM alanları, döviz bürosu, çocuk oyun alanları, terzi,  kuru temizleme gibi tüm ihtiyaçları bir çatı altında bulabileceğiniz tüm hizmetler bulunmaktadır.

,

Yukarı