Ana içeriğe atla

nr

Ramazan çoşkusu Meydan İstanbul’da yaşanıyor!

31.05.2017 - 14:09

Eski Ramazanları hatırlayacağımız, birbirinden özel ve Nostaljik Ramazan etkinlikleri ile Meydan İstanbul’da zamanda yolculuğa çıkıyoruz.

Modern yaşama ve ekolojik ortama uygun olarak tasarlanan Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, yeşilin ve toprak renginin hakim olduğu, açık alanlarında nefes alınan, kapalı alanlarında ise gün ışığından maksimum ölçüde faydalanılan uluslararası standartlardaki mimarı yapısı ile yeni nesil alışveriş merkezi olma özelliği ile birbirinden keyifli ve heyecan verici Ramazan aktiviteleri ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor.

RAMAZAN AYININ OLMAZSA OLMAZI “FASIL”
Ramazan Ayı boyunca Meydan İstanbul Sahnesi’nde Fasıl ekibi Ramazan Ayının ruhumuza işleyen notoları ile karışımızda! Hafta sonu ve hafta içi olmak üzere Fasıl ekibi en güzel tınıları ile Meydan İstanbul Sahnesinde!

HACİVAT KARAGÖZ, SEMAZENLER, NEYZEN, KUKLA TİYATROSU...
Ramazan Ayı denilince aklımıza gelen, çocukluğumuzdan bu yana hepimizin hayatına dokunmuş olan Hacivat Karagöz Oyunu ve Kukla Tiyatrosu Meydan İstanbul Sahnesi’nde olurken, Ramazan’a özel Semazenler ve Neyzen dinletisi de ruhumuzu okşuyor olacak. Tüm Ay dopdolu bir program Meydan İstanbul’da sizleri karşılıyor olacak

NİHAT HATİPOĞLU İLE RAMAZAN SOHBETİ MEYDAN İSTANBUL’DA...
Nihat Hatipoğlu her Ramazan Ayı olduğu gibi bu yılda Meydan İstanbul Sahnesi’nde dinleyicileri ile buluşuyor. 13 Haziran Salı günü Meydan İstanbul Açıkhava Sahnesi’nde Nihat Hatipoğlu  ziyaretçilerin sorularını yanıtlarken, Ramazan’a özel sohbeti ile katılımcılara unutulmaz keyif veren Ramazan gecesine tüm ziyaretçilerimiz ücretsiz olarak katılım sağlayabileceklerdir.

nr

Yukarı