Ana içeriğe atla

ggh

Palladium Ataşehir Ceyda Düvenci ve Ayşe Tolga'yı ağırladı

07.03.2017 - 10:28

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, Dünya Kadınlar Günü’ne özel 'Kendini Şımart' başlığı altında gerçekleştirdiği söyleşilerde, 4 Mart Cumartesi günü Ceyda Düvenci'yi, 5 Mart Pazar günü ise Ayşe Tolga'yı ağırladı.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, tüm ziyaretçileri için '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel olarak, 'Kendini Şımart' başlığı altında gerçekleştirdiği söyleşilerde, 4 Mart Cumartesi günü Ceyda Düvenci'yi, 5 Mart Pazar günü ise Ayşe Tolga'yı ağırladı.

Ceyda Düvenci, 'Kadın ve Mutluluk' konulu söyleşide, 5,5 aylık hamile olduğunu, bir erkek bebek beklediğini söyleyerek mutluluğunu dile getirdi. “Mutlu olduğumda, kötü bir şey gördüğümde sürekli ağlıyorum. Ağlamak benim için gülmek kadar güzel bir şey. Eşim benim bu hassas halimi görünce beni mutlu etmek için ne yapacağını şaşırıyor” dedi.

Oyunculuk ve sunuculuk kariyerinin yanı sıra iyi yaşam konusunda kendisini sürekli geliştiren Ayşe Tolga ise, 'İyi Yaşamın Sırları' konusunda tüyolar verdi. Tüm kadınların ilgi alanında olan, 'Nasıl daha iyi bir yaşam şekline sahip olabiliriz, daha sağlıklı ve zinde olabilmek için neler yapılabilir? gibi konularda AVM ziyaretçileri ile keyif dolu bir sohbet gerçekleştiren ve yoğun bir ilgiyle karşılaşan Ayşe Tolga, tüm soruları içtenlikle yanıtladı.

nb

Yukarı