Ana içeriğe atla

nr

Nostalji Kraliçesi'ne bol nostaljili fotoğraf sergisi

13.04.2017 - 11:00

Kale Outlet Center’ın artık geleneksel hale getirdiği fotoğraf sergilerinin bu kez konuğu Türk Sanat Müziği’nin en önemli isimlerinden Muazzez Ersoy.

Kale Outler Center, daha önce Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Nejat Uygur için gerçekleştirdiği “Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi Fotoğraf Sergisi” bu kez Nostalji Kraliçesi Muazzez Ersoy  için yapılıyor…

Kale  Outlet  Center’ın  fotoğraf  sergisi  hazırlık  süresi  için   28 kişilik  ekip, 4  ay boyunca Muazzez Ersoy’un fotoğraflarını  arayarak,  özel  tarama ve baskılarının yapılması için çaba gösterdi.

“Muazzez Ersoy Başarı Hikayesi Fotoğraf Sergisi”nde sanatçının hayranları,  25 günde Muazzez Ersoy’un bile hatırlayamayacağı bin 103 adet fotoğrafını sergi için bağışladı. Muazzez Ersoy sergisi böylece 3 bin 850 adet fotoğraf ile bu zamana kadar yapılan  en büyük “Geçmişten Geleceğe  Başarı  Hikayesi  Fotoğraf  Sergisi” oldu.

Sergide Ersoy’un hayranlarından gelen bin 103 fotoğrafla birlikte toplam 3 bin 850 adet fotoğraf yer alacak. Sergide ayrıca; Ersoy’un film, diziler ve kliplerinden kareleri de olacak.

TÜRKİYE’DE İLK
Kale Outlet Center’in 26 bin metrekarelik alanın, tüm koridorları, mağaza vitrinleri, Muazzez Ersoy’un fotoğrafları ile renklenecek. Sergi 22 Nisan Cumartesi günü saat:14.00’de Kale Outlet Center’da Muazzez Ersoy’un katımıyla gerçekleşecek. Setlerden galalara, gazete kupürlerinden film afişlerine en özel karelerinin tüm AVM’yi süslendiği sergi açılışından sonra 1 ay boyunca ziyaretçilere açık olacak. Sergiden elde edilecek gelir, Muazzez Ersoy’un isteği üzerine AFAD’a bağışlanacak.

nr

Yukarı